Zmiany w Zarządzie ONICO Warszawa. Piotr Gacek na stanowisku Prezesa Zarządu

W ONICO Warszawa kolejne zmiany w strukturach. Z dniem 23 kwietnia 2018 roku stanowisko Prezesa Zarządu ONICO Warszawa S.A. obejmuje Piotr Gacek, który będzie jednocześnie Dyrektorem Sportowym Klubu. Były utytułowany siatkarz zastąpił na tym stanowisku Jolantę Dolecką. Funkcji Dyrektora Sportowego nie będzie już pełnił Paweł Zagumny.

Piotr Gacek to wicemistrz świata z 2006 roku oraz mistrz Europy z 2009 roku, jeden z najbardziej utytułowanych libero w Polsce. Na swoim koncie ma 114 występów w reprezentacji Polski, dziewięć krążków mistrzostw Polski, zdobytych w barwach Skry Bełchatów, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, AZS-u Częstochowa i Lotosu Trefla Gdańsk, a także pięć zwycięstw w Pucharze Polski. W kwietniu 2017 roku Piotr Gacek zakończył siatkarską karierę, a do ONICO Warszawa dołączył w grudniu tego samego roku jako Project Manager odpowiedzialny za programy City Club i Junior Club.

Dotychczasowa Prezes Zarządu ONICO Warszawa S.A. , Jolanta Dolecka, pozostanie w Klubie i będzie aktywnie wspierać jego działalność jako Członek Rady Nadzorczej.

Z dniem 18 kwietnia współpracę z ONICO Warszawa S.A. kończy Paweł Zagumny, Wiceprezes i Dyrektor Sportowy Klubu.

Aktualny skład Zarządu ONICO Warszawa S.A.:
Prezes Zarządu, Dyrektor Sportowy: Piotr Gacek
Wiceprezes Zarządu ds. Marketingu i Komunikacji: Adam Polak
Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy: Mariusz Wilkołaski

Źródło: inf.prasowa / onicowarszawa.pl

Fot. Onico Warszawa

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *