ALEJA GWIAZD SIATKĂ?WKI już w sobotę 20 maja w Spodku

ALEJA GWIAZD SIATKĂ?WKI już w sobotę 20 maja w  Spodku

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, katowicki Spodek ożyje ponownie. Odciski dłoni znanych siatkarzy, oficjalne pożegnanie Krzysztofa Ignaczaka z reprezentacją oraz towarzyski mecz Polska – Iran – wszystko w ramach Alei Gwiazd Siatkówki.

           

Organizatorzy tej siatkarskiej imprezy, Fundacja Alei Gwiazd Siatkówki, szykują kilka niespodzianek. W planie są występy akrobatyczno – muzyczne, spotkanie z siatkarzami czy zaprezentowanie tablic z odciskiem dłoni przez pięciu mistrzów świata: Marcina Możdżonka, Michała Kubiaka, Karola Kłosa, Andrzeja Wronę i Pawła Zatorskiego oraz wicemistrza świata z 2006 roku,Łukasza Kadziewicza.

 

Sobota w Katowicach będzie też oficjalnym pożegnaniem i podziękowaniem Krzysztofowi Ignaczakowi za siatkarską karierę i sportowe zasługi. Popularny “Igła”, wielokrotny reprezentant kraju, aktualny mistrz świata z 2014 roku, zakończył karierę zawodniczą w 2016 roku. Obecnie jest komentatorem i ekspertem Polsatu Sport i będzie drugim po Pawle Zagumnym siatkarzem, który będzie miał zaszczyt oficjalnie zejść z siatkarskiego parkietu przed żywiołową publicznością w  Spodku.

 

Kulminacyjnym punktem majowego wieczoru będzie pierwszy oficjalny mecz reprezentacji Polski pod wodzą nowego trenera Ferdinando De Giorgi. Po drugiej stronie siatki staną Irańczycy.

 

Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne w serwisie ABILET.PL

[img title=””]media/storage/images/5b7dafb9b3df89.jpg[/img] 

 

Plan imprezy:

17.00 – uroczystości Aleja Gwiazd / odciski dłoni

18.00 – otwarcie bramek / spotkanie z siatkarzami

20.00 – mecz Polska VS Iran

 

Źródło: opracowanie własne / Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki / alejagwiazd.eu

Fot. Fundacja Aleja Gwiazd

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *