ALEJA GWIAZD SIATKĂ?WKI: Moc atrakcji już 20 maja w Spodku

ALEJA GWIAZD SIATKĂ?WKI: Moc atrakcji już 20 maja w  Spodku

Po zakończeniu sezonu ligowego, katowicki Spodek ożyje ponownie. Odciski dłoni znanych siatkarzy, oficjalne pożegnanie Krzysztofa Ignaczaka z reprezentacją oraz towarzyski mecz Polska – Iran – to wszystko w ramach Aleji Gwiazd Siatkówki, która odbędzie się 20 maja 2017.

Organizatorzy tej niezwykłej, siatkarskiej imprezy, Fundacja Aleji Gwiazd Siatkówki, szykują kilka niespodzianek. W planie jest zaprezentowanie tablic z odciskiem dłoni przez pięciu mistrzów świata: Marcina Możdżonka, Michała Kubiaka, Karola Kłosa, Andrzeja Wronę i Pawła Zatorskiego oraz wicemistrza świata z 2006 roku, Łukasza Kadziewicza.

 

Spotkanie, które rozegrane zostanie 20 maja w katowickim Spodku będzie też oficjalnym pożegnaniem i podziękowaniem Krzysztofowi Ignaczakowi za siatkarską karierę i sportowe zasługi. Popularny “Igła” , wielokrotny reprezentant kraju, aktualny mistrz świata z 2014 roku, zakończył karierę zawodniczą w 2016 roku. Obecnie jest komentatorem i ekspertem Polsatu Sport i będzie drugim po Pawle Zagumnym siatkarzem, który będzie miał zaszczyt oficjalnie zejść z siatkarskiego parkietu przed żywiołową publicznością w Spodku.

 

Kulminacyjnym punktem majowego wieczoru będzie pierwszy oficjalny mecz reprezentacji Polski pod wodzą nowego trenera Ferdinando De Giorgi. Po drugiej stronie siatki staną Irańczycy. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie abilet.pl

 

 [img title=”Aleja Gwiazd Siatkówki „]media/storage/images/fe8e328077b7551.jpg[/img]

 

 

Źródło: opracowanie własne / alejagwiazd.eu

Fot. alejagwiazd.eu

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *