Aleja Gwiazd Siatkówki: Sportowe pożegnanie Michała Winiarskiego 19 maja w Spodku

Kolejne siatkarskie święto  już 19 maja w katowickim Spodku. Michal Winiarski nie planuje kolejnego pożegnania. To właściwe odbyło się już  podczas finałowego meczu z Zaksą Kędzierzyn-Koźle w dniu 19 kwietnia 2017 roku.

 

Sezon reprezentacyjny tuż tuż i ponownie miła niespodzianka dla kibiców siatkówki i reprezentacji Polski.  W dniu 19 maja 2018 roku do katowickiego Spodka ponownie zawitają siatkarskie gwiazdy. Po raz drugi na ulicy Korfantego odsłonięte zostaną kolejne tablice z odciskami dłoni wybitnych siatkarzy. O tym co jeszcze przygotowali Organizatorzy imprezy, Fundacja Aleja Gwiazd, dowiemy się wkrótce  na  stronie www.alejagwiazd.eu oraz na  fanpejdżu Aleja Gwiazd Siatkówki.

Jednym z ywdarzeń towarzyszących miało byc oficjalne pożegnanie z reprezentacją znakomitego przyjmującego a obecnie drugiego trenera PGE Skry, Michała Winiarskiego.

Sam zaintersowany  skomentował, iż nie planuje kolejnego pożegnania (Winiarski oficjalnie zakończył sportową karierę w dniu 19 kwietnia 2017 roku w Atlas Arenie Michał Winiarski, podczas finałowego meczu z Zaksą Kędzierzyn-Koźle).

„Najpiękniejsze, jakie mogłem sobie wymarzyć, już miałem. Dziękuję” – skwitował wypowiedź  tymi słowami.

 

Źródło: Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki / inf.prasowa skra.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *