Inauguracja sezonu reprezentacyjnego już dziś! Aleja Gwiazd Siatkówki zawita ponownie do Spodka 19 maja

Wielkie święto siatkówki w katowickim Spodku już w sobotę, 19 maja. Fundacja Aleja Gwiazd zaprasza wszystkich na mecz reprezentacji Polski z Kanadą na inaugurację sezonu kadrowego oraz mnóstwo atrakcji towarzyszących.

 

W antresoli Spodka spotkać się będzie można z Gwiazdami Siatkówki i zdobyć autofgrafy. Na dzieci czekaja mini boiska do siatkówki, gdzie maluchy będą mogły bawić się pod opieką instruktorów. W dwóch miejscach rozstawione zostaną profesjonalne ścianki reklamowe z obsługa fotograficzną, gdzie Kibice będą robili pamiątkowe zdjęcia, które będzie można pobrać na stronie internetowej.
Do udziału w imprezie zaproszone zostaną maskotki polskich drużyn Plus Ligi, które będą w antresoli Spodka bawiły się z kibicami.

Reprezentacja Polski ok. godz.18.00 rozegra w Spodku oficjalny mecz towarzyski z reprezentacją Kanady.
Będzie to debiut na ławce trenerskiej belgijskiego szkoleniowca Vitala Heynena, zarazem ostatni sprawdzian przed rozgrywkami Ligi Narodów 2018.

Bezpośrednio po zakończeniu meczu na płycie boiska odbędzie się ok. godzinna Gala Alei Gwiazd Siatkówki z udziałem znanych siatkarzy i artystów polskich. Wystąpi duet skrzypcowy „2be”,odbędą się niezwykłe pokazy akrobatyczne z grupą Everest na czele,wystąpiMłodzieżowa Orkiestra Dęta Technikum Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna-Koźla.

W przerwach między występami wyróżnieni zostaną członkowie Alei Gwiazd Siatkówki. Zostaną zaprezentowane tablice z odciskami trenera Mistrzów Świata Stephana Antigi oraz zawodników, którzy wywalczyli w 2014 roku złote medale: Mateusz Mika, Piotr Nowakowski, Rafał Buszek, Dawid Konarski, Fabian Drzyzga.

Po uroczystości odsłonięcia kolejnych tablic w Alei Gwiazd Siatkówki na placu przy Spodku utworzona zostanie największa w Polsce „żywa” flaga polska z kibiców siatkówki. Kibice otrzymają od organizatorów białe i czerwone kapelusze, flaga formowana będzie przez wolontariuszy i spikerów (Kułaga i Magiera) znajdujących się na platformie amerykańskiego samochodu American Cars Manii.
Liczba uczestników będzie liczona a całość dokumentowana zdjęciami i filmem z ujęciami z drona.

BIlety wciąż są do nabycia w serwisie abilet.pl:

https://abilet.pl/impreza/aleja-gwiazd-siatkowki-2018-4391

 

 

Źródło: Fundacja Aleja Gwiazd / alejagwiazd.eu
Fot. Fundacja Aleja Gwiazd

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *