City Volley Cup w Warszawie

City Volley Cup w Warszawie

W piątek 9 września, w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40 rozegrany zostanie City Volley Cup, turniej z udziałem drużyn z Polski, Czech i Anglii.


W turnieju City Volley Cup naprzeciwko siebie staną zespoły takie jak: Legia Warszawa (Polska), Lesan Halinów (Polska), IBB Polonia Londyn (Anglia) i FK Ostrava (Czechy). Gwizdek inaugurujący turniej zabrzmi już w piątek 9 września o 17.45. Na tę godzinę bowiem zaplanowano mecz IBB Polonia Londyn – FK Ostrava. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40. Wstęp dla kibiców jest darmowy.


Rozgrywki to wspaniała okazja, dla fanów siatkówki, którzy nie mogą już doczekać się ligowych zmagań. Podczas zawodów będzie można zobaczyć zawodników z innych krajów, drużyny reprezentujące bardzo różne style gry oraz zaciętą, emocjonującą walkę.


Organizatorem turnieju jest drużyna siatkarska Legia Warszawa. Srebrnym sponsorem turnieju jest firma Polbruk, wiodący producent kostki betonowej i elementów drogowych.

Terminarz turnieju City Volley Cup

Piątek, 9 września:
17:45, IBB Polonia Londyn – FK Ostrava
20:00, Legia Warszawa – Lesan Halinów

Sobota, 10 września:
16:45, FK Ostrava – Lesan Halinów
19:00, Legia Warszawa – IBB Polonia Londyn

Niedziela, 11 września:
9:45, IBB Polonia Londyn – Lesan Halinów
12:00, Legia Warszawa – FK Ostrava

Zapraszamy do uczestnictwa!

inf. polbruk.pl

fot. polbruk.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *