Dafi Społem pełną nazwą kieleckiego klubu siatkarskiego

Dafi Społem pełną nazwą kieleckiego klubu siatkarskiego

Dafi Społem Kielce – oto pełna nazwa pierwszej drużyny siatkarzy klubu Świętokrzyska Siatkówka S.A. Właściciel marki Dafi został drugim sponsorem strategicznym klubu na sezon 2017/2018.

Umowa sponsorska weszła w życie z dniem  pierwszego września. Prezes dotychczasowego klubu sportowego Społem Kielce,  Jacek Sęk, nie kryje zadowolenia z nawiązania obiecującej współpracy. – Produkty Dafi są nam szczególnie bliskie. Jako sportowcy doskonale wiemy, jak ważne jest regularne nawadnianie organizmu i co istotne – w sposób zdrowy, naturalny  – świeżą wodą. To idealny produkt dla aktywnych, lubiących sportowy tryb życia ludzi, który z przyjemnością będziemy polecać naszym kibicom – komentuje.

Marka Dafi angażuje się we wsparcie zarówno sportu amatorskiego, jak i profesjonalnego. Na przestrzeni lat była sponsorem drużyn oraz sportowców indywidualnych. – Kielecki sport zawsze był bliski naszemu sercu. Teraz przyszła okazja na sponsorowanie siatkówki i mimo że umowa jest podpisana na rok, mamy nadzieję, że będzie to współpraca wieloletnia. Uważamy, że firmy regionalne powinny być odpowiedzialne społecznie, w szerokim znaczeniu słowa, dlatego angażujemy się w tego typu projekty i zachęcamy innych, by poświęcali się takim ideom – podsumował Maciej Bursztein, Członek Zarządu spółki sponsora, produkującej m.in. butelki filtrujące pod brandem Dafi.

Źródło/Fot: inf. prasowa Świętokrzyska Siatkówka S.A.

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *