EUROVOLLEY POLAND 2017: bilety na Ceremonię i Mecz Otwarcia niebawem w sprzedaży

EUROVOLLEY POLAND 2017: bilety na Ceremonię i Mecz Otwarcia  niebawem w sprzedaży

 

Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował o  strukturze cen biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2016. Bilety  pojawią się w sprzedaży po zakończeniu procedur prawnych i technicznych.

Inaugurująca mistrzostw Starego Kontynentu czyli  Ceremonia  Otwarcia połączona z meczem fazy grupowej Polska – Serbia odbędzie się 24 sierpnia 2017 r na PGE Narodowym.

Ceny biletów, w zależności od kategorii, będą kształtować się następująco: 40, 70, 100, 130, 160, 190 złotych na koronie PGE Narodowego oraz 250, 300 i 400 złotych na okalających boisko trybunach położonych na płycie areny.


Postanowiono również, że ze względu na trwające procedury prawne i techniczne,  sprzedaż biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 rozpocznie się po ich zakończeniu.

 

W systemie ebilet dostępne są bilety  na wszystkie fazy turnieju w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie, mecze fazy playoff, ćwierćfinałów i fazy finałowej dostępne pod linkiem   ebilet


Dla osób  regularnie wpierających siatkarskie reprezentacje Polski uruchomione zostaną przedsprzedaże na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym.

W przedsprzedażach uczestniczyć będą mogły osoby, które:

  1. Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).

  2. W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn) i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jeden z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.


Przedsprzedaże uruchamiane będą na 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży otwartej. Planowane są trzy transze wprowadzania biletów do sprzedaży na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym, i każdą z nich poprzedzać będzie przedsprzedaż.

 

Źródło: inf.prasowa pzps.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *