Grzegorz Pająk w Aluronie Virtu Warcie

Grzegorz Pająk w Aluronie Virtu Warcie

Rozgrywający Grzegorz Pająk od nowego sezonu reprezentował będzie barwy Aluronu Virtu Warty.

Grzegorz Pająk przez ostatnie dwa sezony reprezentował klub ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, z którą dwukrotnie zdobył Mistrzostwo Polski oraz w tym roku Puchar Polski. Bardzo się cieszę, że mogę zasilić Aluron Virtu Warta Zawiercie. To beniaminek PlusLigi, który charakteryzuje się grą do ostatniej piłki oraz walecznością w każdej akcji. Bardzo mi pasuje taka koncepcja gry – komentował popularny Spider.  

Pierwszym transferem Aluron Virtu był szkoleniowiec Emanuele Zanini, a kolejnym atakujący z ZAKSY, Grzegorz Bociek. Wizja klubu przedstawiona przez Prezesa klubu bardzo mi się spodobała – stwierdził Grzegorz. Trener Zanini to fachowiec z najwyższej półki. A do tego fakt, że Aluron Virtu zasila mój kolega z ZAKSY Grzesiek Bociek również po części wpłynął na wybór oferty z Zawiercia. Tutaj mam szansę na grę w pierwszej szóstce i na większą ilość czasu spędzoną na boisku – dopowiedział Pająk.

Nowy zawodnik urodził się w Stalowej Woli w… Nowy Rok, 1 stycznia 1987 roku i mierzy 196cm. Grzegorz Pająk w swojej karierze występował również w m.in. BBTS Bielsko-Biała, czy też w Jastrzębskim Węglu. W swoim dorobku ma też Puchar Polski oraz wicemistrzostwo Polski z klubem z Jastrzębia. W 2015 roku został powołany do szerokiej kadry reprezentacji Polski prowadzonej wówczas przez Stephane'a Antigę. Spider będzie rywalizować na pozycji rozgrywającego z Kacprem Popikiem.

 

[img title=””]media/storage/images/a95706.jpg[/img]

 

 

Źródło: oprac. własne / aluronwarta.pl

Fot.: M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *