IO RIO : Obie męskie pary pożegnały się z turniejem olimpijskim, Panie grają dalej

IO RIO : Obie męskie pary pożegnały się z turniejem olimpijskim, Panie grają dalej

To był długi dzień na piasku przy Copacabanie. Grały wszystkie nasze pary , jednak  tylko  parę Kinga Kołosińska & Monika Brzostek  będziemy oglądać  dalej w turnieju. Swoich szans na występy w 1/8  nie wykorzystali zarówno Piotr Kantor & Bartosz Łosiak jak i Grzegorz Fijałek & Mariusz Prudel.

 

Obie polskie  męskie pary  uzyskały szansę gry w barażu  o wejście do 1/8 turnieju. Fijałek & Prudel  wygrali swój ostatni mecz w grupie po emocjonującym tie-breaku, zaś duet Kantor & Łosiak już wczoraj zajęli trzecie miejsce w grupie  premiowane szansą do dalszej gry. Oba spotkania zostały rozegrane równolegle na dwóch boiskach o godzinie 4.00  w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego. Niestety obu męskich par nie zobaczymy już dalej w Brazylii.

 

Baraże o awans do 1/8:

Piotr Kantor / Bartosz ŁosiakNicolai Paolo / Daniele Lupo 1:2 (12:21, 21:15, 13:15)


Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel – Schalk / Saxton  0:2 (19:21, 18:21


 

Bardzo dobrze  spisują się Panie, które dziś rozegrały swój ostatni mecz w grupie. Wprawdzie przegrały  dość wyraźnie z doświadczoną, niesioną dopingiem publiczności brazylijską parą Larissa Franca/Talita Antunes Da Rocha, ale zajęły 2 miejsce w grupie premiowane bezpośrednim awansem.


 Kinga Kołosińska i Monika Brzostek o awans do ćwierćfinału IO w Rio de Janeiro  powalczą z australijskimi siatkarkami  Louise Bawden i Taliquą Clancy.

 


Larissa/Talita (Brazylia) – Kołosińska/Brzostek (Polska) 2:0 (21:10, 21:15)

 

 

Źródło: inf.własna / fivb.com

Fot. fivb.com

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *