Kielecki klub siatkarski z nowym sponsorem tytularnym

Kielecki klub siatkarski z nowym sponsorem tytularnym

Nazwa grającego w PlusLidze klubu z Kielc to Społem Kielce. Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach została sponsorem strategicznym klubu na sezon 2017/2018.

Umowa sponsorska wchodzi w życie z dniem 1 września b.r. – To niezwykle ważny moment dla klubu – podkreśla Jacek Sęk, Prezes Społem Kielce. – Jesteśmy dumni, że to właśnie Społem PSS, które jest marką z ugruntowaną, wiarygodną pozycją, znaną zarówno w regionie świętokrzyskim, jak i w całej Polsce, postanowiło rozszerzyć naszą współpracę i zostać sponsorem tytularnym. Cieszymy się, że sponsor dotrzega potencjał sportowy naszego zespołu i że razem będziemy przeżywać sportowe emocje. Mam nadzieję, że w 2019 roku również wspólnie będziemy świętować 100-lecie działalności Społem PSS Kielce  – dodaje.

Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach od wielu lat aktywnie angażuje się we wsparcie sportu w regionie. Jednak sponsorem tytularnym klubu grającego w ekstraklasie rozgrywek została po raz pierwszy. – Nie tylko tradycja upoważnia nas do sponsorowania kieleckiej siatkówki, ale nasze miejsce na rynku i wiara w to, że ta drużyna przyczyni się do uzyskania przez Kielce tytułu Europejskiego Miasta Sportu 2018, o co zabiega prezydent miasta – skomentowała decyzję Zarządu Społem PSS Prezes pani Helena Gontarz. – Siatkówka w Polsce ma równie bogatą historię jak nasza firma. Łączy nas choćby fakt że pierwszy mecz pokazowy siatkówki w Polsce miał miejsce w 1919 roku w Warszawie – dodał pan Grzegorz Pabis, Wiceprezes Zarządu Społem PSS Kielce ds. Handlu.

Społem PSS Kielce istnieje na rynku kieleckim od 1919 roku. To największa polska firma handlowa w regionie świętokrzyskim zatrudniająca ponad 700 pracowników, od kilku lat znajduje się w pierwszej dziesiątce 100-u największych Spółdzielni w Polsce. Jest szanowanym partnerem handlowym zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Spółdzielnia skutecznie krzewi polski handel poprzez sieć nowoczesnych sklepów. Skupia się na promowaniu wyrobów bardzo dobrych jakościowo, od znanych polskich producentów, w tym własnej produkcji piekarsko-ciastkarskiej oraz gastronomicznej opartej na tradycyjnych recepturach.

 


Źródło, fot.: inf. prasowa Społem Kielce

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *