Liga Mistrzów: Spotkania rewanżowe w II rundzie fazy play-off. Kto wywalczy przepustkę do turnieju finałowego ?

Liga Mistrzów: Spotkania rewanżowe w II rundzie fazy play-off. Kto wywalczy przepustkę  do turnieju finałowego ?

W Lidze Mistrzów czas na rewanże. W dniach 12-13 kwietnia okaże się, które z drużyn  zagrają w turnieju finałowym w Rzymie,w którym na rywali czeka już gospodarz – Sior Sircoma Colussi Perugia.

Czas na spotkania rewanżowe w Lidze Mistrzów, które zostaną rozegrane w dniach 12 i 13 kwietnia. W środowy wieczór okaże się, czy berlińczycy, którzy wygrali pierwszy mecz u siebie w tie-breaku, pójdą za ciosem i zagrają w Rzymie. Rywal , Dynamo Moskwa, będzie miał publiczność po swojej stronie i będą chcieli udowodnić, że nie znaleźli się w najlepszej szóstce przez przypadek.

Następnie czeka nas rosyjsko-rosyjska konfrontacja. Niepokonany jak dotąd Zenit Kazań, który zapewne myśli o obronie mistrzowskiego tytułu sprzed roku, zwyciężył w pierwszym meczu w czterech setach i jest o krok bliżej od rywala do postawienia kropki “nad i” i wywalczenia awansu. Przed siatkarzami z Belogordu trudna potyczka ale każdy scenariusz jest tutaj możliwy.

We włoskiej parze, bliżej awansu do Final Four są zawodnicy Cucine Lube Civitanova, którzy dość gładko pokonali modeńczyków bez straty seta. Azimut Modena, która odprawiła w poprzedniej rundzie Asseco Resovię Rzeszów a wcześniej w grupie bełchatowian, w rewanżu musi zwyciężyć w Civitanovej i wygrać złotego seta, by myśleć o udziale w turnieju finałowym.