Liga Mistrzów: W walce o bilety do Rzymu pozostali Niemcy, Rosjanie i Włosi – terminarz II rundy fazy play-off

Liga Mistrzów: W walce o bilety do Rzymu pozostali Niemcy, Rosjanie i Włosi – terminarz II rundy fazy play-off

Już bez udziału polskich drużyn rusza II runda fazy play-off Ligi Mistrzów. Rozpocznie ją we wtorek rosyjskie starcie pomiędzy ekipami z Kazania i Biełogordu. Pozostałe dwa pojedynki zostaną rozegrane w środę. Stawką są bilety na  turniej finałowy w Rzymie.

 

II rundę fazy play-off z udziałem sześciu najlepszych drużyn tegorocznej edycji ligi Mistrzów rozpocznie  rosyjski pojedynek. We wtorek o godzinie 18.30 na parkiet wybiegną siatkarze z Kazania i Biełogorie. Niepokonany jak dotąd team Zenitu Kazań jest głównym faworytem do awansu. Ich przeciwnik  nie jest jednak ekipą do bicia. Do kolejnej rundy Belogorie Belgorod wyszło wprawdzie z 2 miejsca w grupie, ale dwukrotnie pewnie pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i nie są w tej konfrontacji bez szans.

 

 

Berlińczycy, którzy awansowali po zwycięstwie w złotym secie (w I rundzie fazy play-off odprawili BBSK Istanbul) podejmą u siebie niewygodnego rywala, rosyjskie Dynamo. Trudno wskazać jednoznacznego faworyta w tej parze. Atutem berlińskiego zespołu jest żywiołowa publiczność, która na pewno będzie dopingowała swoją drużynę w odniesieniu zwycięstwa.


 

Na koniec przyjdzie czas na włoską rywalizację pomiędzy Azimutem Modeną i Cucine Lube Civitanovą. Oba zespoły znają się doskonale, bowiem  toczą ze sobą również  walkę na krajowym ligowym podwórku o mistrzostwo Włoch. O sile modeńczyków i biancorossich z Civitanovej przekonały się dobrze zarówno PGE Skra Bełchatów jak i Asseco Resovia Rzeszów. Kto  wygra bitwę o bilet do Rzymu?

Terminarz II rundy fazy  play-off:


 

4 kwietnia, godz. 18.30 Zenit Kazań – Belogorie Belgorod

 

5 kwietnia, godz. 19:30 Berlin Recycling Volleys – Dynamo Moskwa

 

5 kwietnia, godz. 20:30 Azimut Modena – Cucine Lube Civitanova

Źródło: opracowanie własne / cev.lu

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *