LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Andrea Giani dokonał ostatecznej selekcji. Niemcy rozpoczną udział w mistrzostwach Europy od spotkania z Włochami

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Andrea Giani dokonał  ostatecznej selekcji. Niemcy rozpoczną udział w mistrzostwach Europy od spotkania z Włochami

Rozpoczęło się końcowe odliczanie do zbliżających się mistrzostw Starego Kontynentu LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Szkoleniowiec reprezentacji Niemiec, Andrea Giani, po sparingach z Finlandią oraz na sam koniec przygotowań z Belgią, dokonał wyboru czternastki, w której znalazło się miejsce m.in dla młodego libero, Linusa Webera.


Reprezentacja Niemiec, która wygrała sparingi z Finlandią i w ostatnim  przedmistrzowskim teście okazała się dwukrotnie lepsza także od podopiecznych Vitala Heynena, w Szczecinie zagra bez swoich dwóch kontuzjowanych zawodników, Egora Bogacheva oraz Moritz Reichert.

Szansę  na pokazanie swoich umiejętności otrzymali dwaj młodzi zawodnicy, Linus Weber i Ivan Batanov. Ostatecznie w składzie znalazł się pierwszy zawodnik. Do składu jako gracz uniwersalny dołączył także Moritz Karlitzek.

Reprezentacja Niemiec rozpocznie mistrzostwa Europy z wysokiego „C”, od spotkania z Włochami (25 sierpnia) i zmierzy się kolejno z ekipami Czech (27 sierpnia)  i Słowacji (28 sierpnia).14-osobowy skład reprezentacji Niemiec na  EUROVOLLEY POLAND 2017:


Rozgrywający: Lukas Kampa, Jan Zimmermann

Atakujący: Georg Grozer, Simon Hirsch

Środkowi: Michael Andrei, Noah Baxpöhler,  Marcus Böhme, Tobias Krick

Przyjmujący: Christian Fromm, Denys Kaliberda, Linus Weber, Ruben Schott  

Libero: Julian Zenger

Uniwersalny: Moritz Karlitzek


 

Źródło: oprac. własne/ volleyball-verband.de

Fot. FIVB

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *