LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Belgowie pod wodzą Vitala Heynena wystąpią w Katowicach i powalczą z Francją, Turcją i Holandią

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Belgowie pod wodzą Vitala Heynena  wystąpią w Katowicach i powalczą z Francją, Turcją i Holandią

Belgowie, którzy nie tak dawno zapewnili sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw świata, w Katowicach także zapowiadają walkę.W czternastce Vitala Heynena zobaczymy siatkarzy występujących na parkietach PlusLigi.

 

Belgowie mają za sobą dobry sezon reprezentacyjny. Uzyskali awans do  mistrzostw świata 2018 a turnieju finałowego Ligi Światowej zabrakło im niewiele.

Czternastka Vitala Heynena będzie rywalizowała w Katowicach w ciekawej grupie D, razem z Francją, Turcją i Holandią. Belgowie, którzy sparowali z Bułgarami i Niemcami, mają w składzie m.in przyjmującego Zaksy Kędzierzyn-Koźle, Sama Deroo, byłego gracza GKS-u Katowice, Gerta Van Walle. Polskim kibicom szansę zaprezentowania się dostanie  nowy nabytek Indykpolu AZS-u Olsztyn. Tomas Rousseaux.

 

14-osobowy skład reprezentacji Belgii na LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017:

rozgrywający: Matthias Valkiers, Stijn D’Hulst

atakujący: Bram van den Dries, Gert van Walle

środkowi: Arno van de Velde, Pieter Verhees, Simon van de Voorde

przyjmujący: Sam Deroo, Francois Lecat, Kevin Klinkenberg, Ruben van Hirtum, Tomas Rousseaux

libero: Jelle Ribbens, Lowie Steuer

 

 

 

Źródło: oprac. własne / plusliga.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *