LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO partnerem tytularnym CEV mistrzostw Europy 2017

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017:  Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO  partnerem tytularnym CEV mistrzostw Europy 2017

CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 rozpoczynają się już 24 sierpnia a Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował o pozyskaniu  Partnera Tytularnego, którym jest Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO.

 

Do startu CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 pozostało już niewiele czasu a jak  informuje Polski Związek Piłki Siatkowej, została nawiązana współpraca z Totalizatorem Sportowym, właścicielem marki LOTTO.

Bardzo cieszymy się na współpracę z Totalizatorem Sportowym. To bardzo poważny i prestiżowy partner, podkreślający rangę turnieju – LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 jest w końcu największym i najważniejszym sportowym wydarzeniem tego roku w Polsce. Co nie mniej istotne, to partner nieprzypadkowy, związany od zawsze ze sportem i wspierający go na wszystkich szczeblach, z naszą Reprezentacją Olimpijską na czele – komentował nawiązaną współpracę Jacek Kasprzyk, Prezes PZPS-u

 

Nie ulega wątpliwości, że dzięki LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 rzesze fanów siatkówki będą spoglądać na Polskę. Trudno sobie wyobrazić, żeby Totalizator Sportowy, który jest przecież obecny przy wielu wydarzeniach sportowych tej rangi, nie był także zaangażowany w Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Już teraz zapraszam wszystkich na mecze LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Trzymajmy kciuki za Polaków!podkreślił Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

 

Właściciel marki LOTTO ma długą tradycję we wspieraniu polskiego sportu. Spółka powstała w 1956 roku, aby gromadzić środki na finansowanie budowy i remontów obiektów sportowych. Totalizator Sportowy realizuje obecnie te działaniach na dwóch poziomach: przekazuje środki z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych, a także wspiera wybrane organizacje, kluby, wydarzenia i zawodników ze środków własnych (zarówno centralnie, jak i lokalnie). Od 1994 sponsoruje między innymi Polską Reprezentację Olimpijską.

 

Największe siatkarskie święto Europy z udziałem 16 najlepszych  drużyn Starego Kontynentu rozpocznie się za niecałe cztery tygodnie w czterech polskich Miastach-Gospodarzach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie, z wyjątkową, pierwszą w historii mistrzostw Europy Ceremonią i Meczem Otwarcia na PGE Narodowym. W ciągu 11 dni zostanie rozegranych 36 spotkań a  medalistów poznamy 3 września w Krakowie.

Honorowym Patronem turnieju jest Prezydent RP Andrzej Duda.

 

 


Źródło: inf.prasowa/ pzps.pl

Fot.  logo turnieju

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *