LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Występ Mateusza Bieńka zagrożony. Andrzej Wrona dołączy do reprezentacji trenującej w Spale

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Występ Mateusza Bieńka zagrożony. Andrzej Wrona dołączy do reprezentacji trenującej w Spale

Mateusz Bieniek, środkowy reprezentacji Polski znajdujący się w ścisłym składzie na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 doznał urazu, który uniemożliwia mu obecnie udział w zajęciach treningowych. Do zespołu trenującego w Spale dołączy Andrzej Wrona.

 

Sytuację zdrowotną Bieńka, który podczas zgrupowania w Spale doznał urazu, opisuje Jan Sokal, lekarz kadry narodowej: – Nastąpiło uszkodzenie drugiego stopnia więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, uszkodzenie mięśnia prostownika długiego palców i troczka prostowników. Uraz jest bolesny, Mateusz porusza się samodzielnie. Najbliższe 48 godzin przybliży nas do decyzji o jego występie na mistrzostwach. Trwa rehabilitacja w Spale.

W związku z tym sztab szkoleniowy podjął decyzję o włączeniu do zajęć treningowych Andrzeja Wrony, który pojawi się w Spale w poniedziałek.

Ostateczny skład reprezentacji Polski na LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 najprawdopodobniej podany zostanie przez Ferdinado De Giorgiego podczas odprawy technicznej w środowe popołudnie.

 

Źródło:inf.prasowa /pzps.pl

Fot.M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *