ME w siatkówce plażowej: Koniec turnieju dla polskich męskich par plażowych. Grzegorz Fijałek z Michałem Brylem z 5.lokatą

ME w siatkówce plażowej: Koniec turnieju dla polskich męskich par plażowych. Grzegorz Fijałek z Michałem Brylem z 5.lokatą

Koniec turnieju na Łotwie dla polskich reprezentantów. Grzegorz Fijałek i Michał Bryl przegrali w ćwrćfinale z Łotyszami, Samoilovsem i Smedinsem 0:2 i ostatecznie zakończyli udział w mistrzostwach Europy na 5.miejscu.

 

Ostatni polscy reprezentanci w turnieju mężczyzn zakończyli rywalizację na ¼ finału. Grzegorz Fijałek z Michałem Brylem w II rundzie pokonali szwajcarski duet a w ćwierćfinale przyszło im się mierzyć z pogromcami Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka. Uległi gospodarzom turnieju 0:2, zajmując ostatecznie 5.lokatę.

 

W sobotę swój mecz o wejście do  najlepszej czwórki turnieju zagrają jeszcze biało-czerwone. To jest jak narazie bardzo dobry turniej w wykonaniu Kingi Kołosińskiej i Jagody Gruszczyńskiej, które walce o czwórkę spotkają się  w sobotę o godzinie 11.00 czasu polskiego z reprezentantkami Rosji, parą Birlova/Makroguzova.

II runda:

Fijałek/Bryl –  Beeler/Krattiger [SUI]  2:0 (21:18, 21:16)

 

Ä?wierćfinał:

Fijałek/Prudel – Samoilovs/Smedins 0:2 (14:21, 17:21)

Źródło: oprac.własne /cev.lu/BeachVolleyArea

Fot.  CEV

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *