XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017: Reprezentacja Francji zagra w Krakowie w najsilniejszym składzie. Powrót Kevina Tillie.

XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017: Reprezentacja Francji zagra w Krakowie w najsilniejszym składzie. Powrót Kevina Tillie.

Triumfatorzy tegorocznej Ligi Światowej oraz aktualni mistrzowie Europy, reprezentacja Francji na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera przyjedzie w najsilniejszym składzie. Do ekipy po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją powraca Kevin Tillie.

Najsilniej obsadzony w historii XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to także ostatni dla Francji sprawdzian formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy. Trójkolorowi, którzy bronią tytułu wywalczonego w 2015 roku w Bułgarii, przyjadą do Krakowa w najsilniejszym składzie i będą chcieli z pewnością potwierdzić formę z finałów Ligi Światowej.

Oprócz dobrze znanych polskim kibicom kluczowych zawodników Team Yavbou: Benjamina Toniuttiego, Juliena Lyneela, Thibault Rossarda i przede wszystkim Earvina N’Gapetha, do zespołu powraca zmagający się przez dłuższy okres z kontuzją przyjmujący Jastrzębskiego Węgla,Kevin Tillie.

Dla „Trójkolorowych” będzie to drugi występ w Memoriale Wagnera. Wcześniej podopieczni trenera Laurenta Tillie rywalizowali dwa lata temu, w XIII edycji w Toruniu (2015 r.). Francuzi po wygranej z Iranem (3:0) i porażkach z Japonią (1:3) oraz Polską (2:3) zajęli wówczas III miejsce.

[img title=”18-tka Francuzów na Memoriał Wagnera 2017″]media/storage/images/982ec3d.png[/img] 

Źródło: inf.prasowa / Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

Fot. Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *