Memoriał Wagnera 2017: Sierpniowy turniej etapem przygotowań do imprezy sezonu. Kanadyjczycy ogłosili szeroki skład.

Memoriał Wagnera 2017: Sierpniowy turniej etapem przygotowań do imprezy sezonu. Kanadyjczycy ogłosili szeroki skład.

Poznaliśmy szeroki skład Kanadyjczyków na sierpniowy XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Federacja kanadyjska zaznaczyła, że skład może jeszcze ulec zmianie, ale już wiadomo, że podopieczni Stephana Antigi przyjadą do Krakowa w silnej obsadzie. Na liście powołanych nie brakuje plusligowych nazwisk.

 Kanadyjczycy zaanonsowali 22-osobowy szeroki skład na zbliżający się wielkimi krokami sierpniowy jubileuszowy XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Oprócz zawodników zgłoszonych do Ligi Światowej, trener Stephane Antiga będzie chciał sprawdzić również kilku mniej doświadczonych siatkarzy. Jak napisali przedstawiciele kanadyjskiej Federacji, skład „może ulec nieznacznym zmianom”. Nie należy jednak spodziewać się rewolucji i zespół spod znaku klonowego liścia powinien być groźny dla każdego uczestnika XV Memoriału.

Dla reprezentacji Kanady, która aktualnie walczy w półfinale I Dywizji Ligi Światowej, będzie to drugi występ w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Wcześniej występowała w IV edycji, w 2006 roku, kiedy to impreza rozgrywana była w Olsztynie, Iławie i Ostródzie, zajmując trzecią lokatę.

Tegoroczny  turniej w  Krakowie jest  dobrym etapem przygotowań do Mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów, gdzie powalczą o przepustkę na mistrzostwa świata 2018. Szeroki skład Kanadyjczyków na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera:

 [img title=””]media/storage/images/7f6288592.png[/img]

Szeroki skład reprezentacji Kanady n XV Memoriał Wagnera:

Rozgrywający: TJ Sanders, Brett James Walsh, Byron Keturakis

Atakujący: Sharone Vernon-Evans, Bradley Robert Gunter, Eric Loeppky, Robert Wojcik

Przyjmujący: Stephen Timothy Maar, Jason DeRocco, Ryley Brendan Barnes, John Gordon Perrin, Nicholas Hoag, Bryan Duquette, Steven Marshall

Środkowi: Daniel Jansen Vandoorn, Graham Vigrass, Arthur Szwarc, Lucas Van Berkel, Rudy Verhoeff, Daenan Gyimah

Libero: Blair Cameron Bann, Jay Blankenau

 

 

Źródło: inf.prasowa / Fundacja Wagnera

Fot. Fundacja Wagnera


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *