Memoriał Wagnera 2019: Serbowie i Brazylijczycy zagrają w tegorocznej edycji imprezy w Tauron Arenie w Krakowie

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata. 


 Dzięki fantastycznemu wsparciu władz samorządowych miasta Krakowa będziemy mieli mały jubileusz, bo nasz turniej już po raz piąty zostanie rozegrany w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Kraków. Jestem przekonany, że supernowoczesna TAURON Arena Kraków, najlepsi siatkarze na świecie oraz najlepsi na świecie polscy kibice to recepta na sukces i niezapomniany turniej – podkreśla Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Przypomnijmy, że XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Tuż po nim Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

Najlepsza siatkarska reprezentacja XXI wieku zagra w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera! Brazylijczycy, potwierdzili swój udział w najlepszym na świecie turnieju towarzyskim i chcą przy wspaniałej polskiej publiczności zmierzyć się z biało-czerwonymi.

W tym momencie oczywiście obok biało-czerwonych, swój udział oficjalnie potwierdziła drużyna Brazylii. W Krakowie wystąpią tak,ze Serbowie. Trwają ostatnie rozmowy nad ustaleniem ostatniego uczestnika turnieju.

 

 

Źródło: inf.prasowa / fundacjawagnera.pl

Fot. Fundacja Wagnera

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *