MHJW: 21 marca rusza sprzedaż biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

MHJW:  21 marca rusza sprzedaż  biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

Już od wtorku, 21 marca, rusza sprzedaż biletów  na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Wejściówki w cenach 40 – 160 złotych będą do nabycia jedynie  w serwisie ABILET. Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla kibiców.Poznaliśmy także  harmonogram gier. Na inaugurację turnieju  Reprezentacja Polski zagra z  Francuzami, w sobotę z Kanadyjczykami, by zakończyć turniej starciem z Rosjanami.

 

Polska, Francja, Rosja i Kanada  wystąpią  przed polską publicznością w Tauron Arenie w Krakowie w dniach 11-13 sierpnia. Będzie to  zarazem jubileuszowa jak i najsilniej obsadzona edycja prestiżowego turnieju w jego historii!

Bilety w cenach 40 – 160 złotych ( wejściówki za cały dzień, na dwa spotkania), będzie można zakupić w serwisie ABILET.PL już od 21 marca 2017 od godziny 18.00. 

Jak wyjaśnia prezes serwisu, Krzysztof Frejman, niespodzianką dla  kibiców będą  bilety z wizerunkiem ich posiadaczy!

Postanowiliśmy uhonorować kibiców. Zachęcamy, żeby wgrywać na specjalnej stronie, przed zakupem, swoje selfie. My, po drobnej obróbce, umieścimy twarz kibica na bilecie w towarzystwie wybranych reprezentantów Polski. Dodatkowo zadbamy o narodowe barwy na twarzach kibiców. Specjalną aplikację do wgrania zdjęcia i wyboru siatkarzy można znaleźć pod adresem  wagner.abilet.pl Program wygeneruje unikalny kod, który trzeba będzie podać przy zakupie wejściówki. To jednak nie jedyna gratka dla fanów siatkówki – dodaje Krzysztof Frejman. – To często cenne pamiątki, dlatego przygotowaliśmy bilety kolekcjonerskie. Planujemy je nieco inaczej pakować, jeśli ktoś zechce otrzymać taki bilet za pośrednictwem poczty, czy kuriera. Także niespodzianek będzie w tym roku więcej. – zapewnia szef Abilet.pl.

Harmonogram gier  ( godziny spotkań pozostały do ustalenia):

 

11.08 ( piątek)

Kanada – Rosja

Polska – Francja

 

12.08 ( sobota)

Francja – Rosja

Polska – Kanada

 

13.08 ( niedziela)

Kanada – Francja

Polska – Rosja

 [img title=” Terminarz gier XIV Memoriału „]media/storage/images/8a8e906.png[/img]

 

Źródło: fundacjawagnera.pl

Fot. Fundacja Huberta Jerzego Wagnera   

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *