MHJW: Reprezentacja Kanady przyjedzie do Krakowa na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

MHJW: Reprezentacja Kanady przyjedzie do Krakowa na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

 

Ostatnia zagadka rozwiązana. Do grona potwierdzonych już zespołów  w XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera dołączyła  Reprezentacja Kanady.

Polska, Francja, Rosja i Kanada  wystąpią  przed polską publicznością w Tauron Arenie w Krakowie w dniach 11-13 sierpnia. Będzie to  zarazem jubileuszowa jak i najsilniej obsadzona edycja prestiżowego turnieju w jego historii!

Wszyscy uczestnicy zajmują miejsca w czołowej dziesiątce światowego rankingu FIVB (Polska – 2, Rosja – 5, Kanada – 8, Francja – 9), a to sytuacja bez precedensu.

 

Sympatyczny kanadyjski  nie jest w Polsce anonimowy. Wielu podstawowych graczy z Kraju Klonowego Liścia występowało bądź aktualnie występuje w PlusLidze ( Dan Lewis, Justin Duff, Gavin Schmitt, John Grodn Perrin, Frederic Winters, Jason DeRocco) a doskonale jest znana osoba aktualnego trenera.  Od niedawna jest nim Mistrz Świata z reprezentacją Polski – Francuz Stephane Antiga.

 

Dla reprezentacji Kanady będzie to drugi występ w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Wcześniej zaprezentowała się  w 2006 roku, kiedy to impreza rozgrywana była w Olsztynie, Iławie i Ostródzie, zajmując wtedy trzecie miejsce.                   

 

 

Źródło: informacja prasowa Fundacja Jerzego Huberta Wagnera

Fot. Fundacja Huberta Jerzego Wagnera

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *