Michał Kądzioła kończy reprezentacyjną karierę!

Michał Kądzioła kończy reprezentacyjną karierę!

Michał Kądzioła – jeden z najwybitniejszych polskich siatkarzy plażowych, wieloletni reprezentant Polski w tej dyscyplinie postanowił zakończyć swoją karierę po 11 latach gry. Michał grając z Kubą Szałankiewiczem tworzył jedną z najlepszych par plażowych w Polsce.

Przyczyną tej właśnie decyzji mogły być niezadowalające wyniki w ostatnim sezonie, jak i również namnażające się kontuzję Michała. Kądzioła w swoim oświadczeniu na Facebooku dziękuje osobom, które pomogły mu wspiąć się tak wysoko. Szczególne podziękowania Michał kieruje do swojego partnera z plaży. Najważniejsze podziękowania dla Jakuba Szałankiewicza z którym spędziłem 11 lat na treningach, obozach i turniejach, w pokojach hotelowych, w samolotach, pociągach, busach, autobusach i taksówkach. Dzięki niemu i razem z nim zdobyliśmy niemały worek medali – pisze były już reprezentant Polski.


Kądzioła wraz z Szałankiewiczem zdobyli m.in. mistrzostwo świata do lat 19 i 21. Oprócz tego zajmowali wysokie miejsca w turniejach cyklu World Tour oraz wystąpili na MŚ w Starych Jabłonkach w 2013. Michałowi bardzo dziękujemy i życzymy powodzenia na nowej drodze życiowej.


Nadesłał Paweł Olejarczyk

Inf. własna / Facebook

Fot.: pzps.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *