Mistrz Polski osłabiony. Uraz Kevina Tillie groźny ale nie będzie potrzeba operacja

Mistrz Polski osłabiony. Uraz Kevina Tillie groźny ale nie będzie potrzeba operacja

Władze klubu z Kędzierzyna podały w  oficjalnym komunikacie nowe informacje o stanie zdrowia Kevina Tillie, który na jednym z treningów przed spotkaniem 20.kolejki Plusligi doznał urazu barku.

 

Uraz  wykluczył asa mistrzów Polski z udziału w spotkaniach z Cerradem Czarni Radom i Jastrzębskim Węglem ( oba mecze Zaksa wygrała po tie-breaku). Zawodnik udał się na konsultację medyczną do Francji i przeszedł tam serię badań, które wykazały, że operacja nie będzie konieczna.

 

Jak informuje prezes klubu, Sebastian Świderski – Kevin Tillie niebawem wróci do Polski, czeka go jednak rehabilitacja. W związku z czym nie wystąpi w najbliższych meczach. Na pewno teraz przez około tydzień Kevin zostanie we Francji, pod koniec przyszłego tygodnia wróci do Kędzierzyna-Koźla i u nas będzie kontynuował rehabilitację. Niestety musimy odczekać około czterech tygodni okresu rehabilitacyjnego. Następnie czekają go kolejne badania i zobaczymy czy Kevin będzie już w stanie wrócić do pełnej dyspozycji –zaznaczył Świderski.

 

Absencja Francuza to niewątpliwie ból głowy dla broniących tytułu kędzierzynian, którzy mają  przed sobą  do rozegrania bardzo ważne spotkania  PlusLigi i Ligi Mistrzów.

 [img title=””]media/storage/images/589fe5.jpg[/img]

 

Źródło: inf.prasowa zaksa.pl

Fot. M- volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *