MŚ w siatkówce plażowej: Biało-czerwoni nadal bez porażki po pierwszej serii spotkań w fazie grupowej

MŚ w siatkówce plażowej: Biało-czerwoni nadal bez porażki po pierwszej serii spotkań w fazie grupowej

Pierwsze spotkania fazy grupowej mistrzostw świata w Wiedniu poszły po myśli dwóch pozostałych polskich par plażowych. Zarówno Mariusz Prudel i Kacper Kujawiak jak i najwyżej rozstawiony biało-czerwony duet Piotr Kantor z Bartoszem Łosiakiem nie dali szans swoim rywalom.

 

W sobotę pozostałe dwie biało-czerwone pary rozegrały swoje pierwsze spotkania w fazie grupowej mistrzostw świata. W obu przypadkach były to szybkie  dwusetowe zwycięstwa.

Najpierw punkty zapisali na swoje konto Mariusz Prudel /Kacper Kujawiak, którzy trafili do najbardziej wymagającej grupy mistrzostw. Biało-czerwoni nie dali szans parze z Gwatemali. W poniedziałek czeka ich już trudniejsze zadanie, bowiem po drugiej stronie siatki stanie amerykański duet, Doherty/Hyden.

Na zakończenie drugiego dnia zmagań swój pierwszy mecz i przekonujące zwycięstwo odnieśli Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. Spotkanie także zakończyło się w dwóch partiach a siatkarze z Paragwaju nie mieli za dużo do powiedzenia na tle dobrze dysponowanych Polaków, którzy w poniedziałek powalczą o kolejne punkty z Argentyńczykami, teamem Capogrosso/Azaad.

 

Prudel/Kujawiak (POL) – Leonardo/Garcia (GUA) 2:0 (21:12, 21:17)

Kantor/Łosiak (POL) – Godoy/Battilana (PAR) 2:0 (21:16, 21:12)

 

 


Źródło: opracowanie własne / vienna2017.fivb.com

Fot. FIVB

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *