MŚ w siatkówce plażowej: Druge zwycięstwo w fazie grupowej Grzegorza Fijałka i Michała Bryla. Pozostałe polskie pary grają w poniedziałek

MŚ w siatkówce plażowej: Druge zwycięstwo w fazie grupowej Grzegorza Fijałka i Michała Bryla. Pozostałe polskie pary grają w poniedziałek

Niedziela była dniem meczowym tylko dla jednej biało-czerwonej pary. Grzegorz Fijałek i Michał Bryl kontynuują zwycięską passę i odnieśli drugie zwycięstwo w fazie grupowej mistrzostw świata w Wiedniu.

 

Grzegorz Fijałek wraz z Michałem Brylem mają już drugie zwycięstwo na koncie. W niedzielne popołudnie w dwóch setach pokonali urugwajską parę, Viejto/Cairus. Wygrana w pierwszej partii nie przyszła Polaków łatwo. Set jednak zakończył się zwycięsko na korzyść biało-czerwonych, którzy zakończyli po swojej stronie trzy ostatnie akcje. Druga partia to już popis gry Fijałka/Bryla i wygrana do 11.

Polacy zagrają swój ostatni mecz w fazie grupowej we wtorek, 1 sierpnia o godz.13.30, a rywalami będzie holenderski duet Brouwer/Meeuwsen.

 

Gr.J Fijałek/Bryl [POL] – Vieyto/Cairus [URU] 2:0 (27:25, 21:11)

 

W poniedziałek swoje spotkania rozegrają pozostałe dwie polskie pary. O godz. 13.00 para Kantor/Łosiak zagra z duetem argentyńskim, Capogrosso/Azaad. O 15.00 duet Prudel/Kujawiak zmierzą się z Amerykanami, Doherty/Hyden.


 

Źródło: opracowanie własne / vienna2017.fivb.com

Fot. FIVB

 

 

 


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *