PGE Skra Bełchatów zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w meczu o Superpuchar w dniu 23 września w Bełchatowie

PGE Skra Bełchatów zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w meczu o Superpuchar w dniu 23 września w Bełchatowie

Poznaliśmy datę rozegrania meczu o Superpuchar w piłce siatkowej mężczyzn. Spotkanie odbędzie się pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a mistrzem kraju i zdobywcą Pucharu Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski 2016/17) w dniu 23 września.

Emocjonująco zapowiadające się spotkanie pomiędzy zdobywcą Pucharu  Polski a wicemistrzem kraju zostanie rozegrane w bełchatowskiej hali Energia w dniu 23 września. Mecz odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE SKry Bełchatów.

Superpuchar to zawsze okazja do walki o pierwsze trofeum w sezonie, a także pierwsza poważna próba sił – mówi prezes PLPS S.A. Wojciech Czayka. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy organizować ten mecz wspólnie z klubem z Bełchatowa. PGE Skra jest dwukrotnym zdobywcą Superpucharu, a ZAKSA dopiero czeka na pierwsze takie trofeum w historii klubu. Czeka nas na pewno wspaniałe widowisko, które rozegrane zostanie na zaledwie tydzień przed startem sezonu ligowego. Będziemy zatem mieli pokaz siły i jakości naszych najmocniejszych drużyn – dodaje.

 

Prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki cieszy się, że dojdzie do starcia o Superpuchar.

To bardzo dobra informacja dla wszystkich, że ponownie zostanie zorganizowany mecz o Superpuchar. Jako dwukrotny zdobywca tego trofeum wiemy jak taki sukces wpływa na pozytywne nastroje w drużynie i daje jeszcze większą motywację do walki o trofea w sezonie. Cieszymy się, że nasz Klub będzie współorganizatorem tego wydarzenia. Mając doświadczenie organizacyjne na arenie międzynarodowej i krajowej, z pewnością przygotujemy siatkarskie święto – podkreśla prezes, a kapitan PGE Skry i MVP pierwszego meczu o Superpuchar w 2012 roku,


 

Źródło: inf.prasowa /skra.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *