Pierwsza edycja Beach Volley Festival już 27 i 28 sierpnia

Pierwsza edycja Beach Volley Festival już 27 i 28 sierpnia

Pierwsza edycja Beach Volley Festival odbędzie się nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu 27 i 28 sierpnia.

W ostatni wakacyjny weekend, 27-28 sierpnia br., odbędzie się pierwsza edycja Beach Volley Festival. W turnieju siatkówki plażowej nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu udział weźmie 32 par męskich z całej Polski. Poza meczami organizator i sponsorzy zaplanowali wiele atrakcji dla osób w każdym wieku tj. konkursy, animacje czy treningi dla najmłodszych. Organizatorem wydarzenia jest napiachu.pl, a partnerami Polski Związek Piłki Siatkowej, Miasto Poznań oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.


Turniej zostanie rozegrany na 4 nowoczesnych boiskach do siatkówki plażowej. Pierwszego dnia odbędą się eliminacje, w których udział wezmą 32 Drużyny męskie z całej Polski. W niedzielę zostanie rozegrany turniej główny. Każda drużyna otrzyma atrakcyjny pakiet startowy i wyżywienie. Dla najlepszych par przewidziane są nagrody finansowe oraz rzeczowe.


Przed nami ostatni siatkarski akcent tegorocznego lata nad poznańskim Jeziorem Rusałka. I to na bardzo wysokim poziomie. Wśród 32 par mamy czołowych zawodników regularnie występujących w Grand Prix Mistrzostw Polski takich jak np. Adam Parcej, zwycięzca rozegranej w ostatnich dniach Plaży Wolności w Poznaniu czy Bartłomiej Kiernoz złoty medalista Plaży Open w Białymstoku. Poza turniejem głównym przewidzieliśmy także wiele atrakcji dla kibiców w każdym wieku. Zapraszamy do aktywnego kibicowania i udziału w licznych konkursach, warsztatach czy treningach siatkarskich dla najmłodszych. Słowem, będzie się działo i to z dużym udziałem sponsorów i partnerów. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Beach Volley Festival to wspaniała okazja do promocji siatkówki plażowej, Poznania i okolic oraz dobrej, rodzinnej zabawy – mówi Jakub Matyka, właściciel serwisu napiachu.pl i organizator turnieju.

Harmonogram turnieju, lista uczestników oraz więcej informacji znajdują się pod adresem: napiachu.pl/bvf2016.

źrodło: pzps/napiachu.pl

fot. napiachu.pl


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *