PLAŻA OPEN 2017: Magdalena Saad z Izabelą Błasiak oraz Rafał Maluchnik i Michał Tomczak zwycięzcami trzeciego turnieju

PLAŻA OPEN 2017: Magdalena Saad z Izabelą Błasiak oraz Rafał Maluchnik i Michał Tomczak zwycięzcami trzeciego turnieju

Zwycięstwem par Magdalena Saad i Izabela Błasiak oraz Rafała Maluchnika i Michała Tomczaka zakończyły się trzeci turniej z cyklu Plaża Open w Łodzi. Kolejny odbędzie się w następny weekend w Rybniku.

 

W Łodzi na boiskach  pod Manufakturą  ze zwycięstwa podobnie jak przed tygodniem w Zamościu mogły się cieszyć Magdalena Saas/Izabela Błasiak, które w tie-breaku zostawiły w pokonanym polu parę Aleksandrę Zdon/Paulinę Biranowską.

U Panów najlepsi okazali się Rafał Maluchnik i Michał Tomczak, którzy w finale pokonali  w dwóch setach Krystiana Pachlińskiego i Kamila Warzochę, którzy znaleźli się w finale przechodząc kwalifikacje.

Rywalizacja  w następnym tygodniu przenosi się do Rybnika, gdzie w terminie 20-22.07 rozegrana zostanie przedostatnia w tym roku Plaża Open.

 

Turniej główny kobiet – wyniki:

 

mecz o 3. miejsce:

Szychowska/Rapacz-Matras – Adamek/Gruszczyńska 2:0 (21:17; 21:19)

finał:

Saad/Błasiak – Zdon/Biranowska 2:1 (22:24, 21:18, 15:9)

 

Klasyfikacja generalna kobiet:

1. Magdalena Saad/Izabela Błasiak

2. Aleksandra Zdon/Paulina Biranowska

3. Sandra Szychowska/Magdalena Rapacz-Matras

4. Agnieszka Adamek/Natalia Gruszczyńska

5. Klaudia Świstek/Agnieszka Wołoszyn

5. Katarzyna Szałankiewicz/Asia Wiatr

7. Agnieszka Radkowiak-Kiedacz/Justyna Tomala

7. Michalina Tokarska/Justyna Tylutki

9. Karolina Kirszenstein/Paulina Majkowska

9. Marta Pietroczuk/Karolina Baran

9. Barbora AdamÄ?íková/ŠtÄ?pánka Stastna

9. Agnieszka Makaruk/Karolina Makaruk

13. Dominika Balcerowicz/Aleksandra Balcerowicz

13. Marta Szajer/Natalia Płodowska

13. Aleksandra Chyła/Dominika Horbacz

13. Weronika Antczak/Klaudia Prządka

 

 

Turniej główny mężczyzn:

mecz o 3. miejsce:

Prus/Okrzeja – Zarankiewicz/Białecki 0:2 (14:21, 15:21)

finał:

Maluchnik/Tomczak – Pachliński/Warzocha 2:0 (21:14, 21:17)

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn:

1. Rafał Maluchnik/Michał Tomczak

2. Krystian Pachliński/Kamil Warzocha

3. Mateusz Zarankiewicz/Adrian Białecki

4. Maciej Okrzeja/Janusz Prus

5. Jan Król/Szymon Gregorowicz

5. Tomasz Wierzbicki/Dariusz Tkaczuk

7. Dawid Drobiecki/Paweł Zackiewicz

7. Bartosz Kujawski/Bartosz Janeczek

9. Václav BerÄ?ík/Jan Dumek

9. Konrad Felisiak/Konrad Pałyga

9. Kacper Ledwoń/Maciej Madej

9. Krzysztof Baran/Patryk Baran

13. Igor Kownacki/Igor Kopeć

13. Dawid Ogórek/Maciej Janikowski

13. Mateusz Zięba/Marcin Brzeziński

13. Jakub Matyka/Krzysztof Kuźniak

Źródło: inf.prasowa / plazaopen.pl

Fot. Plaża Open

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *