PLAŻA OPEN 2017: Za nami drugi dzień rywalizacji w Łodzi, który wyłonił sześć najlepszych kobiecych duetów i finalistów w turnieju męskim

PLAŻA OPEN 2017: Za nami drugi dzień rywalizacji w Łodzi, który wyłonił sześć najlepszych kobiecych duetów i finalistów w turnieju męskim

Drugi dzień  rywalizacji w turnieju z cyklu Plaża Open wyłonił finalistów  w zmaganiach mężczyzn i najlepszych sześć damskich zespołów. W niedzielę rozegrane zostaną decydujące starcia na piasku pod łódzką Manufakturą.


Łódź i Manufaktura już po raz piąty są gospodarzem Plaży Open czyli Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Po drugim dniu turnieju pewne miejsca w gronie czterech najlepszych duetów kobiecych z awansem do pólfinałów mają Aleksandra Zdon/Paulina Biranowska oraz zwyciężczynie z Zamościa – Magdalena Saad/IzabelaBłasiak.

Srebrne medalistki poprzedniego turnieju, Agnieszka Adamek/Natalia Gruszczyńska w niedzielę rano zmierzą się o wejście do najlepszej czwórki z Katarzyną Szałankiewicz i Joanną Wiatr. W drugim ćwierćfinale z prawej strony zagrają Magdalena Rapacz-Matras i Sandra Szychowska oraz Agnieszka Wołoszyn i Klaudia Świstek.

 

Turniej męski wkracza w decydująca fazę. W finale na boiskach pod Manufakturą zmierzą się Rafał Maluchnik/Michał Tomczak oraz Krystian Pachliński/Kamil Warzocha. O trzecie miejsce na podium walkę  na piasku stoczą Michał Okrzeja i Janusz Prus z parą Mateusz Zarankiewicz i Adrian Białecki.

Pełne wyniki spotkań rozegranych w sobotę dostępne są na oficjalniej stronie turnieju PLAŻA OPEN.

 

Harmonogram spotkań – niedziela 16.07:

 

9:00 ćwierćfinały kobiet

10:15 półfinały kobiet

12:00 mecz o 3. miejsce kobiet (live TVP Sport)

13:00 mecz o 3 miejsce mężczyzn (live TVP Sport)

14:00 finał kobiet (live TVP Sport)

15:00 finał mężczyzn (live TVP Sport)Źródło: inf.prasowa / plazaopen.pl

Fot. Plaża Open

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *