PlusLiga: Wicemistrzowie Polski bez kadrowiczów trenują od poniedziałku

Poniedziałek 20 sierpnia był pierwszym dniem powrotu do pracy przed sezonem dla wicemistrzów Polski, którzy w hali przy ul. Mostowej zameldowali się bez kilku reprezentantów, którzy przygotowują się ze swoimi kadrami narodowymi do rozgrywek.

 

Siatkarze otrzymali indywidualny plan treningów, a pierwsze dni zostaną przeznaczone na ciężką pracę na siłowni oraz nad kondycją fizyczną.

Ze względu na obowiązki reprezentacyjne później do zespołu dołączą reprezentanci Polski: Paweł Zatorski, Aleksander Śliwka i Mateusz Bieniek, z kadrą Belgii wciąż przebywa Sam Deroo. Tuż po zakończeniu udziału Francuzów w mistrzostwach świata do kraju przyjedzie kapitan Zaksy,Benjamin Toniutti. Później do Kędzierzyna-Koźla dołączy także Brandon Koppers, który z młodzieżową reprezentacją Kanady przygotowuje się do NORCECA.

Pdopieczni Andreei Gardiniego zagrają pierwszy mecz sparingowy już 8 września ze Stalą Nysa w Głogówku. Następnie w planach są spotkania z MKS-em Będzin, sparingi z ekipą z Zawiercia. W dniach 28 – 29.09 kędzierzynianie zagrają w Katowicach z United Volleys Frankfurt i GKS-em Katowice a ostatnim etapem przygotowań będzie udział w Memoriale Arka Gołasia ( 6-7.10)

 

Skład zespołu na sezon 2018/2019:

Rozgrywający: Benjamin Toniutti, Przemysław Stępień,
Środkowi: Mateusz Bieniek, Tomasz Kalembka, Łukasz Wiśniewski, Mateusz Zacharewicz,
Przyjmujący: Sam Deroo, Aleksander Śliwka, Rafał Szymura, Brandon Koopers,
Atakujący: Sławomir Jungiewicz, Łukasz Kaczmarek                                                                                                             Libero: Paweł Zatorski

 

 

Źródło: oprac.własne/ zaksa.pl
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *