PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów rozpoczyna cykl sparingowy 1 września

PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów rozpoczyna cykl sparingowy 1 września

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów wzięli udział we wtorek w spotkaniu z kibicami oraz konferencji prasowej, na której został zaprezentowany m.in plan  sparingów  zespołu przed sezonem ligowym.


 

GALERIA ZDJĘÄ? Z KONFERENCJI PRASOWEJ ASSECO RESOVII RZESZóW I GALERII RZESZóW

 

W konferencji prasowej z okazji podsumowania 5-lecia współpracy z jednym ze sponsorów Pasów, Galerią Rzeszów, wzięli udział trenujący obecnie siatkarze pierwszego składu. Obecni byli także nowi członkowie sztabu szkoleniowego. Trener Roberto Serniotti ma do dyspozycji narazie 10 zawodników z pierwszej drużyny. Nieobecni są kadrowicze, Bartłomiej Lemański, Thibault Rossard, Dominik Depowski.

W Rzeszowie nie zobaczymy Johna Gordona Perrina, który  zdecydował się na przenosiny do Chin, ale włodarze klubu znaleźli już jego zastępcę. Jak potwierdził Prezes klubu, Bartosz Górski, umowa z siatkarzem została już podpisana, natomiast ogłoszenie nazwiska przyjmującego nastąpi niebawem (zawodnik bierze udział w mistrzostwach Europy).

Galeria Rzeszów jako aktywny sponsor podkarpackiego klubu w zakresie promocji, oprócz wsparcia finansowego zorganizuje ponownie wspólną oficjalną prezentację drużyny na sezon 2017/18 i kolejną edycję Turnieju Siatkarskiego, w którym z zawodnikami Asseco Resovia zmierzą się amatorzy. A już we wrześniu na ulice Rzeszowa ruszą autobusy miejskie z wizualizacją drużyny.

Drużynę czekają lada moment pierwsze sparingi. Już w piątek, 1 września  resoviacy zagrają  towarzysko z beniaminkiem PlusLigi,  zespołem z Zawiercia. Następnie  zmierzą się z zagranicznymi zespołami w Krośnie, Leżajsku i na koniec rozegrają mecze kontrolne z francuskim VB Tours. Ostatnie spotkania będą połączone z oficjalną prezentacją drużyny.

[img title=””]media/storage/images/f9b42b43fed6178.jpg[/img]

 

Plan spotkań przedsezonowych Asseco Resovii Rzeszów :

1 września 15.30 (Hala Podpromie w Rzeszowie) – mecz sparingowy z Aluron Virtu Warta Zawiercie

6 września 18.00 ( Hala Podpromie w Rzeszowie) – mecz sparingowy z BBTS-em Bielsko-Biała

14 – 16 września – Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta ,Miasta Krosna (Asseco Resovia Rzeszów, Gi Group Monza, Calzedonia Verona,UPCN San Juan)

19 września (18.00) – sparing z UPCN San Juan w Leżajsku

22- 23 września – mecze kontrolne z VB Tours (Francja) połączone z prezentacją drużyny.

 


 

Źródło: inf.własna /  inf.prasowa Galerii Rzeszów / assecoresovia.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *