PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów znalazła zastępstwo za Johna Gordona Perrina

PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów znalazła zastępstwo za Johna Gordona Perrina

Fiński przyjmujący, Elviss Krastins, który w środę wraz ze swoją reprezentacją narodową zakończył udział w mistrzostwach Europy, zasilił szeregi Asseco Resovii Rzeszów. Zastąpił Johna Gordona Perrina, który zdecydował się na grę w Chinach.

 

W Rzeszowie nie zobaczymy Johna Gordona Perrina, który mimo ważnego kontraktu z Resovią, zdecydował się przenieść Chin. Włodarze podkarpackiego klubu znaleźli już jego zastępcę – jest nim 23-letni  reprezentant Finlandii, Elviss Krastins.

Urodzony na Łotwie nowy przyjmujący rzeszowian swoją karierę siatkarską rozpoczął w fińskim klubie Valepa Sastamala. Sześć sezonów gry w tym zespole zaowocowało dwoma tytułami Mistrzów Finlandii, dwoma srebrnymi i brązowymi medalami oraz zdobyciem Pucharu rodzimego kraju.


W poprzednim sezonie Elviss Krastins reprezentował barwy Volley Precura Antwerpia, z którym w belgijskiej Lidze A zakończył rozgrywki tuż za podium.

Fin jest również podstawowym graczem swojej drużyny narodowej, z którą zakończył swój udział w Mistrzostwach Europy – LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, na etapie baraży.

Źródło: inf.prasowa / assecoresovia.pl

Fot. Assecoresovia

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *