PlusLiga: Atakujący Michał Filip nadal będzie bronił barw Wojskowych

Michał Filip, atakujący Wojskowych, przedłużył umowę z klubem na kolejne dwa sezony. Jest to kolejny zawodnik z obecnego składu, który zdecydował się pozostać w klubie i nadal reprezentować  barwy Cerradu Czarnych Radom.

 

 

W tym sezonie Michał nie miał szansy zademonstrować w pełni swoich możliwości. Niestety przeszkodziła w tym pechowa kontuzja z początku grudnia 2017 roku, która wykluczyła go z kolejnych trzech miesięcy. Jesteśmy przekonani, że podpisany dwuletni kontrakt z Michałem, sprawi że zawodnik odwdzięczy się nam wszystkich dobra grą i w przyszłym sezonie PlusLigi pokaże swoją wartość w niejednym meczu – powiedział Robert Prygiel, szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

Profesjonalną przygodę z siatkówką Michał Filip rozpoczął w swoim macierzystym klubie – Asseco Resovii Rzeszów, debiutując w PlusLidze w sezonie 2013/2014. Następnie atakujący trafił na kolejne trzy lata przeniósł się do stolicy Polski, reprezentując barwy AZS Politechniki Warszawskiej.

Bardzo się cieszę, że klub mi zaufał pomimo kontuzji, która wykluczyła mnie z większości spotkań oraz treningów. Wierzę, że pokażę w najbliższym sezonie na co mnie stać. Żadna ze stron nie będzie żałować tego kontraktu – powiedział atakujący, Michał Filip.

Atakujący jest trzecim po Dejanie Vincicu i Tomaszu Fornalu siatkarzem,który przedłużył kontrakt w trakcie trwania tego sezonu.

 

 

Źródło: inf.prasowa / wksczarni.pl
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *