PlusLiga: Atakujący reprezentacji Polski, Łukasz Kaczmarek zastąpi Maurice’a Torresa w ZAKSie Kędzierzyn-Koźle

Reprezentacyjny atakujący, Łukasz Kaczmarek zastąpi na ten pozycji Maruice’a Torresa i od nowego sezonu założy koszulkę wicemistrzów Polski. Jest to pierwszy z transferów jakie zaplanowała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

Dla mnie możliwość reprezentowania barw tak mocnego klubu jest ogromnym wyróżnieniem – o swojej decyzji mówił Łukasz Kaczmarek. Nowy atakujący naszego zespołu przez trzy ostatnie sezony występował w barwach Cuprum Lubin, będąc jednym z wyróżniających się zawodników swojego zespołu. Dobra gra Łukasza nie pozostała niezauważona, w poprzednim sezonie reprezentacyjnym atakujący otrzymał od Ferdinando de Giorgiego powołanie do reprezentacji Polski. Również w tym sezonie nowy atakujący wicemistrzów Polski znalazł się w grupie zawodników powołanych do gry w biało-czerwonych barwach. W swojej karierze Łukasz ma na koncie również doświadczenie zdobywane na piasku, którego efektem były medale młodzieżowych mistrzostw świata.

 

Jak dodał nowy atakujący wicemistrzów Polski argumentów skłaniających go do podpisania kontraktu z naszym klubem było sporo. –Możliwość gry z takim rozgrywającym jak Benjamin Toniutti była jednym z argumentów, dlaczego podjąłem taką decyzję. Każdy o tym wie, że Ben jest jednym z najlepszych rozgrywających na świecie, ale cała drużyna, łącznie z trenerem i sztabem szkoleniowym jest znakomita. I wiele powodów przemawiało za podpisaniem kontraktu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle – podsumował atakujący reprezentacji Polski.

 

Źródło: inf.prasowa / zaksa.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *