PlusLiga: Bartłomiej Krulicki przedłużył kontrakt z GKS-em Katowice

PlusLiga: Bartłomiej Krulicki przedłużył kontrakt z GKS-em Katowice

Transferowych wieści z Katowic ciąg dalszy. 23-letni środkowy podpisał nowy kontrakt z GKS-emKatowice i będzie reprezentował zespół w kolejnym sezonie.

Bartłomiej Krulicki  jest kolejnym po Karolu Butrynie siatkarzem, który zdecydował się pozostać w Katowicach na kolejny sezon. Warto dodać, że kontrakt z klubem przedłużył także  trener Piotr Gruszka.

Podstawowy środkowy zagrał we wszystkich dotychczasowych spotkaniach, w których zdobył 178 punktów (11 asów serwisowych, 110 ataków i aż 57 bloków).

Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia i obie strony wyraziły chęć dalszej współpracy. Bardzo dobrze czuję się w Katowicach i jestem zadowolony z rezultatu, jaki osiągnęła drużyna. Oczywiście ciągle pozostajemy w grze o 9. miejsce i to jest nasz cel. W przyszłym sezonie liczę na poprawę wyniku zarówno indywidualnego, jak i całego zespołu – powiedział Bartłomiej Krulicki, po podpisaniu nowej umowy.

Zadowolenia nie ukrywa także menedżer sekcji siatkarskiej, Dariusz Łyczko -Cieszymy się, że Bartek – który jest wysoko w klasyfikacji blokujących – zostaje z nami. Ten zawodnik z pewnością wpisuje się w koncepcję naszego zespołu i jestem przekonany, że dalej będzie czynił postępy, tak jak cała drużyna. Kontynuujemy nasze założenia, aby GKS w kolejnym, trudnym sezonie był jeszcze mocniejszy– dodał.

 

Źródło: inf.prasowa GKS Katowice / siatkowka.gkskatowice.eu

Fot. M-volley

                                       

                           

 

       

   

   

 

   

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *