PlusLiga: Bartosz Gawryszewski odchodzi z LOTOS-u Trefla Gdańsk

PlusLiga: Bartosz Gawryszewski odchodzi z LOTOS-u Trefla Gdańsk

Kolejny siatkarz opuszcza szeregi LOTOSU Trefla Gdańsk. Bartosz Gawryszewski, który pięć lat spędził w  klubie z Pomorza, poinformował o swoim odejściu na jednym z portali społecznościowych.

Bartosz Gawryszewski nie będzie już pełnił funkcji kapitana w gdańskim zespole. Na jednym z portali społecznościowych poinformował, że od następnego sezonu rozstaje się z drużyną, której barwy reprezentował przez pięć lat. W barwach LOTOS-u zdobył  wicemistrzostwo Polski i Superpuchar kraju.

 

Nic nie może wiecznie trwać… Chyba te słowa oddadzą najlepiej to co chcę Wam: Kibicom przekazać. Po 5 latach spędzonych w Gdańsku pewne jest już że klub nie przedłuży ze mną kontraktu. Chciałbym bardzo podziękować kibicom dla których przez te wszystkie lata grałem czasem lepiej/gorzej, zawsze starałem się jak tylko mogłem. Podziękowania za to, że byliście przy drużynie gdy wygrywaliśmy i wtedy gdy nie szło najlepiej ;)Bycie kapitanem tak wspaniałej drużyny było dla mnie największym zaszczytem. Cieszę się że mogłem przez te 5 lat dołożyć swoją małą cegiełkę w niesamowitym rozwoju jaki dokonał klub. Gdańsk to dla mnie wyjątkowe miejsce które na zawsze zostanie w moim sercu. Dziękuję marketingowi za wspaniałą pracę jaką wykonują w klubie, trenerom za to, że uczynili mnie lepszym siatkarzem, sztabowi za pomoc w przygotowaniu do każdego meczu ,dziękuję za te wszystkie wspaniałe emocje które dostarczyła mi ta drużyna! Jeszcze raz dziękuję KIBICOM!!!!Bardzo dziękuję Prezesowi Kazimierzowi Wierzbickiemu za możliwość gry w tak wspaniałym klubie.. – podsumował siatkarz.

 

Źródło: opracowanie własne / lotostrefl.pl

Fot. M-volley

 

           

                       

           

                                               


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *