PlusLiga: BBTS Bielsko-Biała zakontraktował środkowego i zamknął skład na następny sezon

PlusLiga: BBTS Bielsko-Biała zakontraktował środkowego i zamknął skład na następny sezon

Klub z Bielska zakończył budowanie składu na następny sezon. Ostatnim zakontraktowanym siatkarzem jest 23-letni środkowy, Maciej Skowroński, który z powodzeniem występował w barwach BBTS-u w Młodej Lidze.

Maciej Skowroński przygodę z siatkówką rozpoczął jako licealista w toruńskim UKS-ie, skąd trafił do zespołu Młodej Ligi LOTOSU Trefla Gdańsk. Największy sukces, a więc wicemistrzostwo Polski U23, osiągnął już grając w barwach BBTS-u, w których występuje od 2015 roku.

Za nami bardzo dobry sezon w Młodej Lidze, zdobyliśmy srebrny medal Mistrzostw Polski do lat 23, myślę, że ja też mogę indywidualnie zaliczyć sezon do udanych. Dobre występy zaowocowały tym, że zdarzało mi się trenować z pierwszym zespołem, co z kolei także przyczyniło się do tego, że w przyszłym sezonie będę grał w PlusLidze. […] Na pewno na dzień dzisiejszy jestem celowany jako czwarty środkowy, ale dam z siebie wszystko aby wyjść na parkiet w przyszłym sezonie i udowodnić, że warto było postawić na mnie. – skomentował nowy nabytek drużyny z Bielska.

Kontraktem z 23-letnim środkowym bielski klub zakończył budowanie składu na następny sezon. Kadra BBTS-u Bielsko-Białej prezentuje się następująco:

Rozgrywający: Macionczyk, Peacock
Środkowi: Gaca, Siek, Cedzyński, Skowroński
Przyjmujący: Łukasik, Piotrowski, Janeczek, Tarasow
Libero: Czauderna, Marek
Atakujący: Bucki, Krikun

Źródło: bbtsbielsko.pl/inf.własna
Fot.: M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *