PlusLiga: Bełchatowski as zostaje w klubie na kolejny sezon

PlusLiga: Bełchatowski as zostaje w klubie na kolejny sezon

Dobra informacja została dziś przekazana przez klub z Bełchatowa. Srećko Lisinac, przedłużył swoją umowę o kolejny rok. Będzie bronił żółto – czarnych barw również w sezonie 2017 / 2018.

 


Lisinac, który jest niewątpliwie  kluczowym siatkarzem w ekipie brązowego medalisty, przedłużył swój  ważny do końca sezonu kontrakt o kolejny rok. Serb, który jest siatkarzem PGE Skry już od 2012 roku, nie kryje zadowolenia.

 

– Dziękuję Prezesowi za te miłe słowa. PGE Skra to świetna drużyna, a ja dobrze się czuję w Bełchatowie. Prezesi są zadowoleni z mojej gry i wspólnie ustaliliśmy, że zostaję na kolejny sezon. Staram się być lepszy na boisku, ale też jako człowiek, bo wydaje mi się, że to też jest bardzo ważne. Miałem inne propozycje, ale to było nieistotne, bo dobrze się czuję w tym zespole i dostałem dobrą ofertę – komentuje siatkarz.

Włodarze klubu  są zadowoleni, że udało się już teraz dograć warunki przedłużenia kontraktu o kolejny sezon.


– Zainwestowaliśmy w tego zawodnika kilka lat temu. Grał w Częstochowie i Berlinie, przyszedł do nas i pokazuje, że z każdym sezonem jest coraz lepszym siatkarzem. Należy do ścisłej światowej czołówki wśród środkowych. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że będzie mógł grać dla PGE Skry w sezonie 2017/2018, ponieważ jak widzimy na boisku jest bardzo ważnym ogniwem tej drużyny. Widząc, jaki ma potencjał, wierzyłem, że się tak rozwinie. Nabiera coraz większego doświadczenia jest w stanie jeszcze bardziej pomóc PGE Skrze. Do tego trzeba dodać, że jest bardzo pogodnym, sympatycznym człowiekiem, niekonfliktowym w grupie, lubianym przez wszystkich w klubie, zawsze uśmiechniętym. To też bardzo ważne cechy. Cieszymy, że nasza współpraca przedłuży się o kolejny sezon – mówi prezes Konrad Piechocki


W dwóch sezonach Serb wywalczył z PGE Skrą dwa brązowe medale mistrzostw Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar. Stanowi również o sile swojej reprezentacji. Znacznie przyczynił się do tryumfu w Lidze Światowej  i został uznany najlepszym środkowym tych rozgrywek.

 


Źródło: inf.własna / skra.pl

fot. mvolley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *