Plusliga: Daniel Pliński nadal będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS-u Olsztyn

Plusliga: Daniel Pliński nadal będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS-u Olsztyn

Poniedziałek to dobry dzień na przedstawienie dobrej wiadomości także olsztyńskim kibicom. Umowę z  Akademikami przedłużył Daniel Pliński.

                                   

Bardzo doświadczony  środkowy, Daniel Pliński,  do zespołu Indykpolu AZS Olsztyn dołączył przed sezonem 2016/2017. Wcześniej reprezentował barwy Cerradu Czarnych Radom. Środkowy olsztyńskich akademików o miejsce w wyjściowym składzie walczył z Miłoszem Zniszczołem i Kubą Kochanowskim. W 32 spotkaniach, Pliński zdobył 229 punktów: 144 atakiem, 74 blokiem i 11 serwisem. W kolejnym sezonie kibice będą mogli dalej podziwiać Daniela Plińskiego w barwach ekipy ze stolicy Warmii i Mazur!

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia – wyjaśnia Tomasz Jankowski, prezes olsztyńskiego klubu. – Daniel jest nie tylko utytułowanym i świetnym graczem, ale też zawodnikiem od którego można się wiele nauczyć. Myślę, że drużyna potrzebuje takiej osoby nie tylko na boisku, ale i poza nim.

Sam zawodnik również nie kryje radości z podpisania umowy na kolejny sezon. – W Olsztynie czuje się bardzo dobrze – przyznaje Daniel Pliński. – Moim marzeniem było tutaj pozostać i cel został zrealizowany. Cieszę się, że po roku mojej obecności w Indykpolu AZS Olsztyn przekonali się do mnie ludzie pracujący w klubie i zaproponowali mi kontrakt, z którego jestem bardzo zadowolony.  

Kontrakt olsztyńskiego klubu z Danielem Plińskim został przedłużony o rok.

               

Źródło: inf.prasowa / gindykpolazs.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *