PlusLiga: Dominik Depowski uzupełnił skład przyjmujących w GKS-ie Katowice

Do drużyny Piotra Gruszki dołączył kolejny zawodnik. Jest nim przyjmujący Dominik Depowski, który miniony sezon spędził w Asseco Resovii Rzeszów.

 

W Rzeszowie z drużynami AKS-u i Asseco Resovii sięgał po medale imprez młodzieżowych. Ma na swoim koncie brązowy medal mistrzostw Polski kadetów, srebro i złoto mistrzostw Polski juniorów oraz srebro Młodej Ligi.

W sezonie 2014/15 Dominik Depowski zadebiutował w PlusLidze w AZS Politechnice Warszawskiej. Następnie bronił barw pierwszoligowego AGH Kraków, a później wrócił do Rzeszowa. W sezonie 2016/17 jako zawodnik Asseco Resovii został wypożyczony do Espadonu Szczecin, a ostatni rok spędził już w drużynie ze stolicy Podkarpacia.

To młody, ale bardzo utalentowany i perspektywiczny zawodnik, który ciągle chce się uczyć oraz polepszać swój warsztat. Potrzebowaliśmy takiego przyjmującego, dlatego bardzo się cieszymy, że Dominik dołącza do GieKSy – mówi Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

 

Dominik będzie występował na tej pozycji wraz z Tomasem Rousseaux, kontrakt przedłużył Gonzalo Quiroga, a Rafał Sobański wciąż ma obowiązującą umowę.

 

 

Źródło: inf.prasowa / gkskatowice.eu
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *