PlusLiga: Effector Kielce już bez Dariusza Daszkiewicza

PlusLiga: Effector Kielce już bez  Dariusza Daszkiewicza

Zmian  na plusligowych ławkach trenerskich ciąg dalszy. Tym razem w Kielcach.Zarząd Klubu  Effector Kielce poinformował, że Dariusz Daszkiewicz przestaje  pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca drużyny.Po  dobrym początku sezonu obecnie nie wiedzie się Effectorowi  w lidze. Po pięciu porażkach z rzędu, w tym ostatniej w Szczecinie, włodarze klubu poinformowali  o konieczności zmian w oficjalnym komunikacie.


– Decyzją Zarządu Klubu trener Dariusz Daszkiewicz został odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu Effector Kielce. Do czasu podjęcia decyzji o zatrudnieniu nowego szkoleniowca, obowiązki pierwszego trenera pełnił będzie dotychczasowy asystent – Adam Swaczyna. Doceniając zaangażowanie trenera Daszkiewicza w rozwój Klubu i siatkówki w Kielcach, Zarząd Klubu dziękuje za dotychczasową pracę i wyraża nadzieję na dalsze współdziałanie na innych płaszczyznach życia sportowego Klubu.


Dariusz Daszkiewicz  jest związany z kielecką siatkówką od 2009 roku, kiedy to wprowadził występujący wówczas pod nazwą Fart Kielce do I Ligi, by rok później awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej.


Źródło: effectorkielce.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *