PlusLiga: Gdański zespół z nową nazwą i herbem klubu

PlusLiga: Gdański zespół z nową nazwą i herbem klubu

Od początku września trwała walka z czasem działaczy klubu z Gdańska. Ostatecznie, dzięki wsparciu kibiców i całego środowiska siatkarskiego, pewnym jest, że gdańskie lwy wystartują w zbliżających się rozgrywkach PlusLigi.

Kibice klubu z Pomorza pokazali, że zespół może liczyć na ich wsparcie nawet w najtrudniejszych momentach. Dzięki ogromnej pracy wykonanej przez ludzi związanych z gdańską siatkówką oraz pomocy fanów i całego siatkarskiego środowiska, podopieczni Andrei Anastasiego wystartują w kolejnym sezonie ligowym. Nie obyło się jednak bez zmian związanych z wycofaniem się sponsora tytularnego – gdańskie lwy od tego roku będą występowały pod nazwą Trefl Gdańsk, do której został dostosowany również klubowy herb. – Kontynuujemy projekt gdańskiej siatkówki, który był budowany przez lata, szukając innych źródeł finansowania. Dziękujemy za okazywaną pomoc władzom miasta, sponsorom, partnerom, całemu środowisku, a przede wszystkim kibicom, którzy tak licznie włączyli się w prowadzoną przez klub akcję „doLEWamy do pełna”. Na platformie Fans4Club.com dołączyło do niej już ponad 1 000 osób, co pokazuje, jak ważnym punktem na siatkarskiej mapie Polski jest Trefl Gdańsk – skomentował prezes klubu, Dariusz Gadomski.

Władze drużyny z Pomorza nie zapominają jednak o wcześniejszych zasługach grupy LOTOS dla gdańskiej siatkówki. – Lata naszej współpracy układały się wzorcowo, zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie sponsora tytularnego, a sukcesy, które razem osiągaliśmy, na zawsze pozostaną w pamięci całego siatkarskiego środowiska – dodał Dariusz Gadomski.

Jak poinformowali włodarze Trefla, wciąż są prowadzone negocjacje z byłym sponsorem tytularnym zespołu, których przedmiotem jest utrzymanie finansowania programów szkolenia młodzieży.

Źródło: sport.trefl.com/opracowanie własne
Fot.: sport.trefl.com

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *