PlusLiga: Gieksa trenuje. Sparingi m.in z Asseco Resovią Rzeszów i Jastrzębskim Węglem

Zawodnicy GKS-u Katowice w pierwszych dniach sierpnia przeszli badania medyczne oraz wydolnościowe na Akademii Wychowania Fizycznego, a od poniedziałku 6 sierpnia powrócili do treningów. Tegoroczne przygotowania będą nieco dłuższe, gdyż pierwszy mecz sezonu dla katowiczan odbędzie się wstępnie 13 października.

Podopieczni Piotra Gruszki podejmą we własnej hali Indykpol AZS Olsztyn.  Trener Gieksy nie będzie na początku przygotowań mógł skorzystać z usług  Emanuela Kohuta i Tomasa Rousseaux, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji, zaś Gonzalo Quiroga przechodzi rehabilitację po zabiegu barku i dołączy do zespołu później.

Przez dwa tygodnie katowiczanie będą pracowali na siłowni, w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice”, a także na stadionie AWF-u. W dniach 20-31 sierpnia zespół będzie przebywał na obozie w Kielnarowej, który zakończy się pierwszą kontrolną grą z Asseco Resovią Rzeszów. We wrześniu katowiczanie pojadą na turniej do Włoszczowej i Legnicy oraz zagrają towarzyskie spotkanie z  Jastrzębskim Węglem w Łaziskach Górnych.

Skład GKS-u Katowice na sezon 2018/2019:

Rozgrywający: Marcin Komenda, Maciej Fijałek,

Środkowi: Emanuel Kohut, Bartłomiej Krulicki, Wojciech Sobala, Dawid Woch

Przyjmujący: Dominik Depowski, Quiroga Gonzalo, Tomas Rousseaux, Rafał Sobański,

Atakujący: Karol Butryn, Bartosz Krzysiek,

Libero: Bartosz Mariański, Dawid Ogórek.

Źródło: oprac.własne / siatkowka.gkskatowice.eu
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *