PlusLiga: Hit transferowy PGE Skry Bełchatów – Milad Ebadipour oficjalnie nowym przyjmującym bełchatowian!

PlusLiga: Hit transferowy PGE Skry Bełchatów – Milad Ebadipour oficjalnie nowym przyjmującym bełchatowian!

Bełchatowianie już po rozpoczęciu przygotowań do kolejnego sezonu przystąpili do transferowej ofensywy. Plotki, które można było słyszeć już od ponad miesiąca, ostatecznie się potwierdziły – bełchatowski klub zatrudnił pierwszego Irańczyka w PlusLidze.


PGE Skra Bełchatów przetarła azjatyckie szlaki i jako pierwszy klub w polskiej ekstraklasie postanowiła zatrudnić klasowego irańskiego przyjmującego. Milad Ebadipour to siatkarz, który jest jednym z zawodników stanowiących o sile reprezentacji Iranu, a więc będzie niewątpliwym wzmocnieniem bełchatowian.

Przyjmujący, mimo młodego wieku, na swoim koncie ma już m.in. złoto zdobyte w Igrzyskach Azjatyckich, a w tym samym roku razem ze swoją drużyną narodową dobrze zaprezentował się w mistrzostwach świata organizowanych w naszym kraju. Obecnie jest podstawowym skrzydłowym Iranu, a w tegorocznej edycji Ligi Światowej wystąpił we wszystkich dziewięciu spotkaniach, zdobywając 109 punktów. – Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ to bardzo ważny zawodnik dla reprezentacji Iranu i myślę, że będzie tak samo ważny dla zespołu PGE Skry. Jest wciąż młodym zawodnikiem, a ten transfer na pewno zaprocentuje w jego rozwoju – skomentował trener bełchatowian, Roberto Piazza

Bełchatowski klub będzie pierwszą europejską drużyną, w której zagra Milad Ebadipour. 23-latek ze Skrą związał się rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia współpracy o kolejny sezon.

Źródło: skra.pl/opracowanie własne
Fot.: M-volley.pl


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *