PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn rozpoczął przygotowania do sezonu. Kadra bez trzech zawodników

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu od poniedziałkowych badań wydolnościowych. W kadrze olsztynian nie zobaczymy w okresie przygotowawczym trzech zawodników, którzy mają obowiązki reprezentacyjne: Jana Hadravę, Marcela Luxa i Robberta Andringę.

Pierwsze dwa dni w niepełnym składzie , tj. 6 i 7 sierpnia upłyną pod znakiem badań wydolnościowych, które odbędą m.in. na terenie Katedry Żywienia Człowieka w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Pierwszy trening w hali został zaplanowany na środę, 8 sierpnia na godzinę 16.00.

Roberto Santilli przez pierwszy okres przygotowań będzie sobie musiał radzić bez trzech zawodników. Jan Hadrava i Marcel Lux dołączą do zespołu w ostatnich dniach sierpnia. zaś Holender Robbert Andringa przyjedzie do Olsztyna po wrześniowych Mistrzostwach Świata.

Akademicy mają w planach rozegranie spotkań kontrolnych m.in w Iławie, Suwałkach oraz Karpaczu. Pojadą także na turniej towarzyski do Kozienic na tydzień przed startem ligi (5-7 października).

Inauguracja przed własną publicznością odbędzie się w środę, 17 października (mecz z Cerradem Czarni Radom) oraz trzy dni później – w sobotę, 20 października AZS zmierzy się z MKS Będzin, a o pierwsze ligowe punkty olsztynianie powalczą na wyjeździe, z GKS-em Katowice.

Źródło: oprac.własne / indykpolazs.pl
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *