PlusLiga: Kolejne roszady kadrowe w BBTS-ie Bielsko-Biała. Łukasz Koziura opuszcza klub a Mariusz Gaca będzie kontynuował grę

PlusLiga: Kolejne roszady kadrowe w BBTS-ie Bielsko-Biała. Łukasz Koziura opuszcza klub a Mariusz Gaca będzie kontynuował grę

BBTS Bielsko-Biała potwierdza, że środkowy Mariusz Gaca pozostaje w zespole. Nowy sezon będzie dla niego szóstym w bielskich barwach.Z klubem po dwóch latach gry rozstaje się libero, Łukasz Koziura.


Tuż po ogłoszeniu, że nowym zawodnikiem BBTS-u został Piotr Łukasik, klub informuje o kolejnych ruchach kadrowych.  Po dwóch latach gry bielskiklub opuści libero Łukasz Koziura. Środkowy Mariusz Gaca, dla którego nadchodzący sezon będzie szóstym w bielskich barwach, zdecydował się przedłużyć  kontrakt i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Mam nadzieję, że następny sezon będzie spokojniejszy. Jest już trener, są nowi zawodnicy, są też tacy, którzy zostali. Liczę, że wspólnie uda się nam zbudować waleczny zespół – mówi zawodnik.

W nowym sezonie 2017/2018 pierwszym trenerem BBTS-u pozostanie Słowak, Rostislav Chudik. Jego asystentem został  Paweł Gradowski, który pracował z drużyną Młodej Ligi. Barwy klubowe jak do tej pory zdecydował się zmienić dotychczasowy kapitan, Kamil Kwasowski (transfer do Cerradu Czarnych Radom).

 

Źródło: inf.prasowa / bbtsbielsko.pl

Fot. M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *