PlusLiga: Kolejny ważny ruch w GKS-ie Katowice. Andrzej Zahorski zostaje w klubie na kolejne dwa lata

PlusLiga: Kolejny ważny ruch w GKS-ie Katowice. Andrzej Zahorski  zostaje w klubie na kolejne dwa lata

  Włodarze z katowickiego klubu nie czekają do końca sezonu z kompletowaniem składu. Trener przygotowania fizycznego, Andrzej Zahorski nadal będzie pracował w drużynie ze stolicy województwa śląskiego przez kolejne dwa lata.

 

Andrzej Zahorski, który jest jednym z najlepszych specjalistów w kraju, nadal będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne siatkarzy z GKS-u Katowice. Trener przez kilka lat z sukcesami pracował w Asseco Resovii Rzeszów, jeden sezon spędził również w rosyjskim Biełogorie Biełgorod, z którym sięgnął po medal rosyjskiej Superligi.

 

Nowa umowa, która będzie ważna przez dwa kolejne sezony,  jest kolejną ważną decyzją podjętą przez władze klubu z Katowic. Wcześniej kontrakty przedłużyli Karol Butryn, Bartłomiej Krulicki i pierwszy trener zespołu, Piotr Gruszka.

 

Włodarze klubu są jak dotąd zadowoleni z pracy Zahorskiego a efektem jego pracy jest dobra kondycja fizyczna i brak większych urazów wśród zawodników. Zadowolenia nie ukrywa sam szkoleniowiec:

– Cieszę się z nowego kontraktu w klubie, który ma tak duże ambicje. W najbliższy weekend będziemy się bili o 9. miejsce w PlusLidze, ale myślę, że z roku na rok GKS będzie piął się coraz wyżej w tabeli. Chcemy zbudować ośrodek siatkarski nie tylko ze sporym ambicjami, ale i coraz większymi osiągnięciami – powiedział zainteresowany.

 

Źródło: inf.prasowa / siatkowka.gkskatowice.eu

Fot. siatkowka.gkskatowice.eu

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *