PlusLiga: Koniec marzeń Asseco Resovii i GKSu Katowice o fazie playoff. Zawiercianie i bełchatowianie w szóstce, która powalczy o medale – wyniki 25.kolejki

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:15, 25:21, 25:22)

MVP: Mateusz Malinowski

Składy zespołów:

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Marcin Waliński, Krzysztof Rejno, Mateusz Malinowski, Alexandre Ferrieira, Marcin Kania, Michal Masny, Taichiro Koga (libero) oraz Krzysztof Andrzejewski (libero), Arash Dosanjh, Michał Żuk, Łukasz Swodczyk, Kamil Semeniuk

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava, Marcel Lux, Miłosz Zniszczoł, Serhiy Kapelus, Paweł Pietraszko, Paweł Woicki, Michał Żurek (libero) oraz Mateusz Kańczok, Radosław Gil, Mateusz Poręba, Marcin Wika, Sebastian Warda

ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel 3:0 (27:25, 25:15, 25:21)

MVP: Graham Vigrass

Składy zespołów:

ONICO Warszawa: Bartosz Kwolek, Bartosz Kurek, Graham Vigrass, Andrzej Wrona, Piotr Łukasik, Antoine Brizard, Damian Wojtaszek (libero) oraz Nikolay Penchev

Jastrzębski Węgiel: Grzegorz Kosok, Dawid Konarski, Lukas Kampa, Wojciech Ferens, Christian Fromm, Piotr Hain, Paweł Rusek (libero) oraz Jakub Popiwczak, Nikodem Wolański, Jakub Bucki, Dawid Gunia

Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)

MVP: Michał Filip

Składy zespołów:

Cerrad Czarni Radom: Alen Pajenk, Reto Giger, Wojciech Żaliński, Michał Filip, Norbert Huber, Tomasz Fornal, Michał Ruciak (libero) oraz Michał Ostrowski, Kacper Wasilewski (libero), Dejan Vincić, Jakub Rybicki, Kamil Kwasowski

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski, Patryk Niemiec, Nikola Mijailović, Maciej Muzaj, Ruben Schott, Michał Kozłowski, Maciej Olenderek (libero) oraz Wojciech Grzyb, Marcin Janusz, Szymon Jakubiszak, Miłosz Hebda

GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 22:25)

MVP: Łukasz Kaczmarek

Składy zespołów:

GKS Katowice: Marcin Komenda, Tomas Rousseaux, Bartłomiej Krulicki, Karol Butryn, Rafał Sobański, Emanuel Kohut, Bartosz Mariański (libero) oraz Bartosz Krzysiek, Maciej Fijałek, Gonzalo Quiroga, Dominik Depowski, Dawid Ogórek (libero), Dawid Woch

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Benjamin Toniutti, Sam Deroo, Łukasz Wiśniewski, Łukasz Kaczmarek, Aleksander Śliwka, Mateusz Bieniek, Paweł Zatorski (libero) oraz James Shaw, Brandon Koppers

MKS Będzin – Chemik Bydgoszcz 1:3 (22:25, 25:23, 18:25, 20:25)

MVP: Bartłomiej Lipiński

Składy zespołów:

MKS Będzin: Artur Ratajczak, Bartłomiej Grzechnik, Rafał Faryna, Jake Langlois, Adrian Buchowski, Lukas Tichacek, Michał Potera (libero) oraz Jakub Peszko, Jan Fornal, Tomasz Kowalski, Szymon Gregorowicz (libero),

Chemik Bydgoszcz: Bartłomiej Lipiński, Raphael Margarido, Nikola Kovacević, Michał Szalacha, Bartosz Filipiak, Maksim Morozau, Adam Kowalski (libero) oraz Paweł Gryc, Jan Lesiuk, Mateusz Siwicki,

Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:22, 25:22, 28:26)

MVP: Kert Toobal

Składy zespołów:

Cuprum Lubin: Kert Toobal, Damian Boruch, Igor Grobelny, Przemysław Smoliński, Luke Smith, Jakub Ziobrowski, Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Bartosz Makoś, Bartłomiej Zawalski, Jakub Wachnik

Asseco Resovia Rzeszów: Kawika Shoji, Bartłomiej Lemański, Damian Schulz, Rafał Buszek, Mateusz Mika, David Smith, Luke Perry (libero) oraz Jakub Jarosz, Thibault Rossard, Mateusz Masłowski (libero),

Źródło: inf.własna / plusliga.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *